Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Magellan

Hangisi daha güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    172
Nasıl bir alaka kurdun?
İmpel Down'a atılan herkes Magellan'dan güçsüz mü?
Bir alaka kurduğumdan değil, alıntıladığın yazımda, sağlıklı bir veri olmadığını söyledim zaten.

Herkesi bilmem ama bu zamana kadar İmpel Down'a hapsedildiğini bildiğimiz her kesten güçlüydü Magellan. Buna Mingo ve Shiki'de dahil. Neden derseniz, zehir bu, ufacık bir temasla rakini devredışı bırakabilecek bir güç. Eşit şartlardaki bir dövüşte, çok az adam Magellan'a üstünlük kurabilir. Kadı ki tek başına o kadar adamla savaşıp, kaybetmemesi bu adamın kalibresini bize gösterir.

Magellan'ın bildiğimiz tek mağlubiyeti, bu günün imparatoru Karasakal'a karşı olandı, bu da Magellan'ı zayıf göstermemizi gerektirmez. Haala görevinde olması ise, kaybetmesine rağmen ona olan güvenin göstergesidir.

Mingo'nun hız ve uyanış faktörüyle üstünlük kuracağını savunanlar var ama Magellan ikinci modda iken o ipler Magellan'a zarar veremden yok olacaktır. Sonuçta Kinjite isimli zehri, Impel Dovn'u bile yok edebilecek bir güç

Kadı ki Magellan iki yıl önce böyleydi, eminim çok daha fazlası vardır. Bakarsınız Kinjite'den daha da etkili güçleri vardır.

Sağ kol mudur değil midir bilmiyorum ama diğer elemanlara kıyasla daha bir üzerinde duruldu bu adamın. Bireysel olarak gücüne vurgu yapıldı tehlikesinden söz edildi. Diğer elemanların ise tehlikeli suçlular diye adları geçiyor yalnızca. İlk dörtlüde ise göze çarpan iki kişi var. Biri güçlü durmuyor öteki de keskin nişancı zaten. O yüzden shiryu olması muhtemel duruyor. Konuyu bozmayayım iyice Magellan güçlenmiştir çünkü arkasında utancı var. Güçlenmek için iyi bir sebep. Ama şu ana kadar gördüğümüz veriler doftan yana

Dofun alması için tek yememesi gerekiyor dayanıklılık önemli değil burda karşısında zehir var küçümser ve dalga geçer gibi saldırırsa patates eder dofu magellan ama küçümsemeden hareket ederse bence dof alır tabi magellanın zaman atlamasından sonra nasıl bir güce ulaştığını bilmediğimiz için ortada diyorum şuanlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık