Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Magellan

Hangisi daha güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    172
2. kez soyluyo
@Medieval smoker logia ama hocam :d ayrıca luffy magellan'a vurduda ne oldu 10 yılı gitti ömründen :/ he en azından poison resistance kastı :d
Konu o degil dostum. Demek istedigim daha bilincsiz bir iki haki patlatmis Luffy, hakisiz bir sekilde zehir adam'a cok saglam gecirip Magellan'a kisa sureli bir sok olusturdugu donemde Doflamingo'nun kuklasi olurdu. O derece bu kulvar'dan uzakti. Demek istedigim ana nokta bu. Magellan zayifmi hayir cok guclu serinin ilk 25'inde rahat var ama Doflamingo gibi her turlu hakiyi kullanabilen, rakibini kucumsemeyen ve her zaman planli hareket eden biri Magellan'ida rahat yer. Hemde oyle boyle degil. Luffy'nin suanki haliyle bile doff'la tek'e tek full gucle dovusurse yeneceginden emin olamiyorum. Belki kol falan kaybederek kazanirdi. Sirf luffy arkasinda bir orduyla onu dusurdu diye Doff'u kucumsemek olmaz.

Son düzenleme:
Dofy tekme tokat dalacak degil herhalde Magellan'a :/ . Bir de su tellerin erimesi nedir yahu asit degil bu :/ kaldi ki b. Haki ve h. Haki var.

Cp0 ile görücez tekrar muhtemelen yukardan gelen emirle salarlar
Fransız Devriminin arifesinde ünlü Bastille hapishanesinin basılması olayı var.

Sadece Doflamingo değil Bon-chan'ın, diğer mahkumların filan kaçış sebebini aynı kurguya bağlayabilir. Bir ihtimal Devrimciler sayesinde kurtulabilir diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık