Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

@amaneden askerliğimi kütüphaneci olarak yaptım, kütüphanede de çoğunluk Stephen King' in kitapları vardı. Sıkıntıdan bütün kitaplarını okudum oyüzden bende biraz saplantı olusturdu Stephen King:)

11.22.63 arkadaşlar bu diziyi bugün şans eseri gördüm. 2 bölüm izledim sizlerinde izlemenizi tavsiye ederim .
Konusu özetle şöle;
Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanacak dizi, Jake Epping isimli bir öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. J.J Abrams'ın öncülüğünde gerçekleşecek dizinin başrolünde ise Jake rolüyle James Franco var.
Bende tavsiye ederim. Kızda çok tatlıydı bu arada onun için bile izlenir :D

@amaneden askerliğimi kütüphaneci olarak yaptım, kütüphanede de çoğunluk Stephen King' in kitapları vardı. Sıkıntıdan bütün kitaplarını okudum oyüzden bende biraz saplantı olusturdu Stephen King:)
Anlatabileceği şeyi yazdığının dörtte birini yazarak sahi anlatabilecekken bu kadar uzatması ve kitabın sahip olduğu ana noktalarını bu şekilde çar çur etmesi beni kendinden uzaklaştırdı açıkçası. Genellikle bulduğu konu güzel olsa da ek herhangi bir şeye sahip olmadığı ve bir de üzerine gereksiz yere uzattığı için benden geçer not alamıyor ne yazık ki. :(

Agents Of Shield çok iyiydi ya. Lmd sezonu durgun geçiyordu biraz ama bu bölüm baya iyi ters köşeler koymuşlar. Bir kaç kez 'has' ladım.
Nadeer'in amir dediği kim acaba? Belliydi onunda emir kulu olduğu, Marvel'da öyle büyük örgütler yönetmek Senatörlere falan ağır gelir daha üst düzey elemanlar illaki olmalı :D May'in dövüşerek rahatlama olayı hep aklımdaydı ama kaçış simülasyonu aklıma bile gelmemişti. Hapsedilen Radcliffe'in Lmd çıkması da çok iyiydi. Herifi sevsem mi sövsem mi karar veremiyorum arkadaş. Tam kötü karakter değil açık gri karakter. Kötü olsa bile sevilir gerçi çok sempatik lanet adam :D Bu arada sonda May'e yaptığı şey çok şerefsizceydi. Normalde bile güzel bir rüya gördükten sonra uyanıp gerçek olmadığını anlayınca etkisinde kalır insan. Şimdi kadıncağız en büyük travmasının başarılı versiyonunu gördü uyanınca kim bilir nasıl etkilenecek. O kadar yazdım da burada izleyen var mı acaba :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık