Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ben de ilüzyon etkisi yarattı. İzlerken gaza gelip bittikten sonra kesin ip var moduna girince gerçekten de ip olduğunu gördüm. :(
Bitse de gitsek diye çekmişler sanki. Aile draması çıkacağı o kadar belliydi ki. Fanservice Moriarty ve çıkarımcı Sherlock sahneleri ağlamalık. Hele son sahneler. İsteksiz çekildiği belli. :/

Bitse de gitsek diye çekmişler sanki. Aile draması çıkacağı o kadar belliydi ki. Fanservice Moriarty ve çıkarımcı Sherlock sahneleri ağlamalık. Hele son sahneler. İsteksiz çekildiği belli. :/
Bu sezon komple bitse de gitsek olmuş. İlk bölümü Sherlock bekleme sarhoşluğuyla kusursuz bulmuştum ama bir kez daha izleyince bir sürü açığı ortaya çıktı. En kötü sezondu ve 3 bölümden her birinde aldığım zevk bir öncekine göre %50 daha azdı. Ne karışık cümle oldu neyse. Çok doluyum en favori dizimden efsane bir şeyler beklemiştim

sherlock'tan 2.bölüm hariç istediğimi alamadım. İlk bölüm özellikle hayal kırıklığı idi. 2.bölüm klasik mükemmel sherlock bölümüydü. 3. bölüm fena değildi ama içime sinmedi. Diğer kardeş ile olan muhabbet bir yere kadar iyiydi ama ondan sonra sıkıcıydı. Zincir olayında ise klik sesİ duyuyoruz diye okumuştum ama doğru mu diye tekrar kontrol etmedim. Watson'un eşinden ise nefret ediyorum, kayıtlara geçsin.

Ne bölümdü ya. Meltem cidden gitti mi la basbaya :( Kadın dedi ya Kuzum diye. Sakın taş kafanın bi kuzu muhabbeti vardı hani o olmasın?
Hmm :( O kadar hakim değilmişim Meltem kafayı yemişti ama gittiği kısmı kaçırmışım :/ Taşkafa'nın eski kuzu mevzusunu hatırlar gibiyim ama bu bölümde başına silah dayayıp götüren mi dedi kuzum diye :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık