Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Agents Of Shield çok iyiydi ya. Lmd sezonu durgun geçiyordu biraz ama bu bölüm baya iyi ters köşeler koymuşlar. Bir kaç kez 'has' ladım.
Nadeer'in amir dediği kim acaba? Belliydi onunda emir kulu olduğu, Marvel'da öyle büyük örgütler yönetmek Senatörlere falan ağır gelir daha üst düzey elemanlar illaki olmalı :D May'in dövüşerek rahatlama olayı hep aklımdaydı ama kaçış simülasyonu aklıma bile gelmemişti. Hapsedilen Radcliffe'in Lmd çıkması da çok iyiydi. Herifi sevsem mi sövsem mi karar veremiyorum arkadaş. Tam kötü karakter değil açık gri karakter. Kötü olsa bile sevilir gerçi çok sempatik lanet adam :D Bu arada sonda May'e yaptığı şey çok şerefsizceydi. Normalde bile güzel bir rüya gördükten sonra uyanıp gerçek olmadığını anlayınca etkisinde kalır insan. Şimdi kadıncağız en büyük travmasının başarılı versiyonunu gördü uyanınca kim bilir nasıl etkilenecek. O kadar yazdım da burada izleyen var mı acaba :/
Aynen bu bölüm biraz hareketlendi.
May'in Aida'yı camdan attığı sahnede hass.. dedim. Doctor Strange geldi aklıma bir durdurdum ne oluyor dedim.Son sahne Radcliffe'in android çıkması da baya etkiledi bölümün başında 2. android dedi oradan belliydi birşey çakacağı ama kendisinin çıkması şaşırtıcıydı. Arkasından Nadeer'in çıkması pek şaşırtmadı. May'in android olduğunu anlamalarını bekliyordum ama oraya hiç girmediler. Bilgi sızmasını Simmons Aida'ya falan bağlamıştı oradan aramızda bir android olabilir derler falan demiştim ama şimdilik öyle olmadı gibi görünüyor.
Nadeer'i de inşallah Hydra'ya falan bağlamazlar. O bitsin mükemmel işlediler öyle kalsın :D
Sokovia lafının geçmesinden nedense mutlu oldum :D
Bir de bu Radcliffe abimize de böyle kötü rolü pek yakışmıyor. Tipinde evil tipi yok :D Spartaküs de bile seviyordum adamı ölünce üzülmüştüm :D Sanırım Mumya filminden kalma bir sempatim var..

Fargo'yu tavsiye ederim sağlam dizi. True detective kadar var iyi bence.
Ben onu bir yerlerde bırakmıştım nerede olduğunu hatırlamıyorum. Yani ''kötü diziymiş bu ne böyle bırakıyorum'' diye değil de, izledim, sonra bir sonraki bölümü izlemeyi erteledim sonra unuttum sonra aklıma gelse de izleyesim gelmedi :/ Biraz balon bulmuştum. Oyunculuklar akıyor ama onu net söylerim.

@HaiKuo TianKong
Shields'ın 2.sezonu hakkında ne diyorsun? 4-5 bölüm gömdüm ama öyle çok olay falan olmadı. Hydra hipnoz meseleleri falan. Tüm sezonlara göre sana göre 2.sezon nasıldı, bir fikrini duymak isterim.

Ben onu bir yerlerde bırakmıştım nerede olduğunu hatırlamıyorum. Yani ''kötü diziymiş bu ne böyle bırakıyorum'' diye değil de, izledim, sonra bir sonraki bölümü izlemeyi erteledim sonra unuttum sonra aklıma gelse de izleyesim gelmedi :/ Biraz balon bulmuştum. Oyunculuklar akıyor ama onu net söylerim.
Bana da öyle çok oluyor. Ama sonradan izleyipte beğendiğim çok dizi var. Fargo'nun şu kış atmosferini çok sevdim. İzlerken üşüyorum :D Yarım bıraktığın şeye yeniden başlamak istemiyorsan da ikinci sezonu izleyebilirsin başka hikaye başka oyuncular, ama aynı atmosfer.

@HaiKuo TianKong
Shields'ın 2.sezonu hakkında ne diyorsun? 4-5 bölüm gömdüm ama öyle çok olay falan olmadı. Hydra hipnoz meseleleri falan. Tüm sezonlara göre sana göre 2.sezon nasıldı, bir fikrini duymak isterim.
Çok iyi hatırlamıyorum açıkçası ama 1. sezondan iyi 3. sezondan 1 tık daha kötüydü.Her sezon bir öncekinden daha iyi diye düşünüyorum zira. 2. sezon beni diziye bağlayan sezondu aslında Hydra mevzuları falan çok iyiydi güzel olaylar oluyordu. Hydra da kendi içinde 2 ye bölünüyor aslında ( düşman olarak değil ) bunları gelecekçiler ve gelenekçiler diye adlandırıyorum ben, 2. sezon gelecekçilerle alakalı, 3. sezon gelenekçiler ile alakalı. Gelecekçiler C.A. First Avengers'da gördüğümüz Red Skull'a dayanırken gelenekçiler çook daha köklü. Ben şahsen gelecekçilerin mevzularını daha çok sevdiğim için 2. sezonda baya bir eğlenmiştim. En iyi sezon değildi ama en çok eğlendiğim sezon diyebilirim sanırım.

Bana da öyle çok oluyor. Ama sonradan izleyipte beğendiğim çok dizi var. Fargo'nun şu kış atmosferini çok sevdim. İzlerken üşüyorum :D Yarım bıraktığın şeye yeniden başlamak istemiyorsan da ikinci sezonu izleyebilirsin başka hikaye başka oyuncular, ama aynı atmosfer.
He onu yapabilirim bak öyleyse. 1. sezonun gidişatını beğenmemiştim sanki o yüzden başlayasım gelmemişti. Kar kışı ben de çok seviyorum aslında başlama sebebim de oydu :D Cnbc-e de mi ne görmüştüm kış atmosferi hoşuma gitti diye başladım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık