Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Manga Plus'ta yani Shueisha'nın resmi manga platformunda Boruto sonunda Op'u da geride bırakarak ikinciliğe oturdu. Bu yükselişi durdurmak ne mümkün. Zaten birinci sıradaki manga bitmiş, onun da inmesi yakındır. Boruto böylece en popüler manga olacak resmi olarak. Kimse bunu engelleyemez. Hak yerini buluyor. Boruto Banzai!

Manga Plus'ta yani Shueisha'nın resmi manga platformunda Boruto sonunda Op'u da geride bırakarak ikinciliğe oturdu. Bu yükselişi durdurmak ne mümkün. Zaten birinci sıradaki manga bitmiş, onun da inmesi yakındır. Boruto böylece en popüler manga olacak resmi olarak. Kimse bunu engelleyemez. Hak yerini buluyor. Boruto Banzai!

Bu japon sitesi mi ? Japonya hariç Onepiece zaten ilk üçe beşe giremiyor.

OMG.Bu seri ne ara böyle coştu ya.

Demon Slayerın bitmesine üzüldüm, Boruto bence bir Naruto etmez sıkıcı sırf daha fazla para için çıkmış ve abartılı güçle donanmış bir seridir Boruto.

Bu japon sitesi mi ? Japonya hariç Onepiece zaten ilk üçe beşe giremiyor.
One Piece Shueisha'ya ait bir manga. Shueisha mangalarını internet üzerinden resmi olarak yayınlamak için Manga Plus'u kurdu. Manga Plus'ta iki dil var. Japonlar hariç ama. Biri İngilizce diğeri İspanyolca. İspanyollar çok büyük manga takipçisi, onlar için İspanyolca vardır, dünyanın geriye kalanı içinse İngilizce var. Yani bu sitenin durumu herhangi bir manga sitesi ile kıyaslanamaz. Resmi bir site, verileri şirket için önemli.

Boruto İngilizce içinde ikinci sırada. İspanyolca'da da ikinci sırada. Çok popüler çok. Türk takipçi sevmiyor bir tek yoksa Dünya Boruto fanı kaynıyor.

OMG.Bu seri ne ara böyle coştu ya.
Doğal olarak çosuyor dostum. Çünkü potansiyel ve kalite zamanla etkisini gösteriyor ve zirveye çıkarıyor Boruto'yu.

Demon Slayerın bitmesine üzüldüm, Boruto bence bir Naruto etmez sıkıcı sırf daha fazla para için çıkmış ve abartılı güçle donanmış bir seridir Boruto.
Boruto henüz 46 bölüm yayınlandı. Daha zirve yapmadı hikaye. Adım adım gelişiyor, gün gelecek Naruto'yu da geçecek. İnancım tam.

çok iyi manga :) hiçbi şey bilmenize gerek yok, anlamanıza da. ne karakter gelişimi, ne hikaye anlatımı, ne aksiyon kuralları... okuyup geçiyorsun pamuk gibisin, zihnini o kadar yormuyor ki uyudum mu manga mı okudum diye sorgulayasın geliyor gibi oluyor ama onu bile ateşleyecek bişey olmuyor en sonunda beyninde yav harika

Bir de çizimler fark yaratıyor. Kişimoto çizse daha çok beğenirdin. Kişimoto'nun Boruto çizimi atayım sana. Hakikaten adam duygu katıyor çizimlere.

çok iyi manga :) hiçbi şey bilmenize gerek yok, anlamanıza da. ne karakter gelişimi, ne hikaye anlatımı, ne aksiyon kuralları... okuyup geçiyorsun pamuk gibisin, zihnini o kadar yormuyor ki uyudum mu manga mı okudum diye sorgulayasın geliyor gibi oluyor ama onu bile ateşleyecek bişey olmuyor en sonunda beyninde yav harika

Boruto'nun güç seviyesi Naruto'ya yakın bile değil yalnız. :bilmem:
Doğru bir noktaya parmak bastın. Naruto'da Pain sonrası Kişimoto kişisi güç konusunda çuvalladı ancak Boruto'da bu saçmalayan güç mevzuları toparlandı büyük oranda. Tıpkı tanrılar öncesi Naruto dönemleri gibi herkesin herkesi yenebileceği, aklın ve tekniklerin konuştuğu güzel dönemler tekrardan yaklaşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık