Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Doğru bir noktaya parmak bastın. Naruto'da Pain sonrası Kişimoto kişisi güç konusunda çuvalladı ancak Boruto'da bu saçmalayan güç mevzuları toparlandı büyük oranda. Tıpkı tanrılar öncesi Naruto dönemleri gibi herkesin herkesi yenebileceği, aklın ve tekniklerin konuştuğu güzel dönemler tekrardan yaklaşıyor.
Boruto versiyon Naruto, Pain'den hayatının dayağını yer bu bir gerçek. :good:

Boruto versiyon Naruto, Pain'den hayatının dayağını yer bu bir gerçek. :good:
Yetişkin Naruto'da ciğer yok, savaş zekası düşmüş ve teknikleri körelmiş. Pain yaşasa düz eder Naruto'yu. Naruto zaten dünyayı kurtardım diyerek salmış kendini barış döneminde. Ama Boruto tembel babasını geçecek hayırlısıyla.

Çizimler fena ama.Ona laf atan biraz haterlığa kaçıyor.
İkemoto 15 yıl Kişimoto'nun asistanı olarak çalışmış. Yani okuduğumuz tüm Naruto serisinde bu adamın izi var. Ama tabii mangaka kendi olunca Kişimoto'yla aynı havada çizemiyor. Yalnız adamın önceden yaptığı Naruto çizimleri iyi.

Yetişkin Naruto'da ciğer yok, savaş zekası düşmüş ve teknikleri körelmiş. Pain yaşasa düz eder Naruto'yu. Naruto zaten dünyayı kurtardım diyerek salmış kendini barış döneminde. Ama Boruto tembel babasını geçecek hayırlısıyla.

İkemoto 15 yıl Kişimoto'nun asistanı olarak çalışmış. Yani okuduğumuz tüm Naruto serisinde bu adamın izi var. Ama tabii mangaka kendi olunca Kişimoto'yla aynı havada çizemiyor. Yalnız adamın önceden yaptığı Naruto çizimleri iyi.

herif 2003te çok iyiymiş, zamanla nasıl kötüleşmiş akıl alır gibi değil :S o parmaklar, yüz oranları falan nasıl bu hale gelmiş yazık yav

herif 2003te çok iyiymiş, zamanla nasıl kötüleşmiş akıl alır gibi değil :S o parmaklar, yüz oranları falan nasıl bu hale gelmiş yazık yav
Tek bir çizime özenmiş tabii ama bütün bir manga çizerken adamın tarzı bu demek ki. Genç değil neticede. Pek iyileşeceğini de sanmam. İlk çıktığında o muhabbeti yaptım ama yıllar geçti hala iyileşmedi, yanıldım.

Yalnız şu huyunu hala düzeltebilir ama sanmam.

Tek bir çizime özenmiş tabii ama bütün bir manga çizerken adamın tarzı bu demek ki. Genç değil neticede. Pek iyileşeceğini de sanmam. İlk çıktığında o muhabbeti yaptım ama yıllar geçti hala iyileşmedi, yanıldım.

Yalnız şu huyunu hala düzeltebilir ama sanmam.

neyse siliyorum bunu, çok eyi manga

Son düzenleme:
neyse siliyorum bunu, çok eyi manga
Niye sildin ya, okudum o sosyokültürel çıkarımlarını ve yemek yemeye gittim, gelince cevaplarım diye. Bu topuklu olayi enteresan aslında Naruto'da herkesin sandal giymesi gibi Boruto'da herkes topuklu giyiyor. Erkeklerin de ayağında topuklu var, hatta Ootsutsukiler bile topuklu ayakkabı giyiyor. Topuklu fetişti var sanırım adamın. Diğer konularda da senin sosyokültürel çıkarımlarının haklılık payı var elbette. Kıyafetler her zaman çeşitliydi aslında ama sosyal medyanın da giyime etkisi büyük. İnsanlar giyip resmini çekip internete koyma derdinde. Mangalardaki kapaklarda birer internet paylaşımı gibi. Artık her alan böyle oldu, ye internete koy, gez internete koy bitmez bu liste. Adamlar üzerine kitaplar yazıyor bunun üzerine. Kitap yazmak da zaten boş bakkal işi oldu. Konu dağılmadan odağımaza dönersek zamanın değişimi mangalara yansıyor, hatırlarım Skypia'da Nami tişortunu çıkardı diye heyecan yapan bir Sanji ve okuyucu vardı. Ama şimdilerde Nami tişort bile giymiyor. Neyse dünyamız güzel olmasa da Boruto güzel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık