Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Blue Lock

Abartılı dediğin gibi, ana karakter de aşırı yetenekli değil. Belli özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ondan çok daha "yıldız" diyebileceğimiz oyuncular var. Hele de bunlar daha "Altyapı" diyebileceğimiz seviyedeydi en son baktığımda.

Yani kendi alanında ki oyunculara göre baya zayıf bile kalıyor diyebiliriz belli alanlarda. Hele de bunun bir de A takımı durumları var...

Kuroko tarzında ama ana karakter o kadar fazla ön plana çıkmıyordu en son ben takip ederken.
Futbol serisi bakınmaya niyetlendik ana karakter Umut Bulut çıktı anasını satayım. Seriden soğuttun reis

Futbol serisi bakınmaya niyetlendik ana karakter Umut Bulut çıktı anasını satayım. Seriden soğuttun reis
Yok yav Umut Bulut da değil de "Yetenek" olayından daha çok "Çaba-istek" olayı üzerinden gidiyor gibi. Bakıldığında ondan yetenek olarak çok kişi var gibi görünüyor kendi yaş kategorisinde bile. Fakat öyle yeteneksiz falan da değil, kendini yeni yeni keşfediyordu en son...

Yok yav Umut Bulut da değil de "Yetenek" olayından daha çok "Çaba-istek" olayı üzerinden gidiyor gibi. Bakıldığında ondan yetenek olarak çok kişi var gibi görünüyor kendi yaş kategorisinde bile. Fakat öyle yeteneksiz falan da değil, kendini yeni yeni keşfediyordu en son...
Ya geçsinler bu işleri. Fırıncı mısın neyin çabayla ilerlemesi en büyük olay yetenektir. Çaba azim çalışma bunu bileyler. En azından Sheva kıvamında bir çocuk de bari hevesimi kırma lan

Geçen sene belli bir yere kadar okuduktan sonra yarım bırakmıştım, serinin mangakasının futbol bilgisi, futbola bakışı aşırı leş. Bunun dışında alışa gelmiş karakterizasyonlar, sıradan hikaye anlatımı gibi şeyler olunca da devam edemedim. Sıradan bir seri işte.

Ya geçsinler bu işleri. Fırıncı mısın neyin çabayla ilerlemesi en büyük olay yetenektir. Çaba azim çalışma bunu bileyler. En azından Sheva kıvamında bir çocuk de bari hevesimi kırma lan
Farklı bir seri bu normal manga serilerine göre işleyiş olarak bence. Nasıl diyeyim ana karakter çok öne çıkarılmıyordu, yan karakterler pek çok noktada daha güçlü aynı kategoride görünmesine rağmen en son baktığımda. Yan karakterlerin işlenmesi daha çok bile diyebilirim...

Yani ana karakterden daha yetenekli kişiler var. Ana karakter de aşırı yetenekli değil, çöp de değil ama daha çok istekli bir oyuncu, stili de farklı biraz. Yani biraz okursan daha iyi anlarsın ama farklı geleceğine eminim sana. Misal Kuroko no Basket daha farklıydı buna göre ama benziyorlar belli alanlarda.

Geçen sene belli bir yere kadar okuduktan sonra yarım bırakmıştım, serinin mangakasının futbol bilgisi, futbola bakışı aşırı leş. Bunun dışında alışa gelmiş karakterizasyonlar, sıradan hikaye anlatımı gibi şeyler olunca da devam edemedim. Sıradan bir seri işte.
Adamın futbola bakış açısının bir halta benzemediği başta Maradona gibi biri varken Pele'yi en iyi oyuncu diye lanse etmesinden belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık