Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Blue Lock

Konusunun açıldığını bilmiyordum.
Çok iyi seri.
İlk bölümlerdeki, ters köşe ve ego savaşlarını çok sevmiştim.
Şu an o tadı vermese de; her bölüm, sonrakini merak ettirir nitelikte.

8 Ekim de animesi geliyor. Bugüne kadar yayınlanan trailerlar da doğru düzgün animasyon göremedik. Baya popüler bir seri umarım hayal kırıklığı olmaz.

Bu serinin ilk bölümlerini okumuştum birara, o zaman bana epik shonen havası vermişti, animesi güzel olursa ordan sararım belki.

150 bölüm falan okumuştum. Fazla olmasa da ilgi çekici karakterler var, hikayesi de kısmen sürükleyici şans verebilirsiniz okuyacak seri arıyorsanız.

Kurokovari abartılı aksiyonları shounen dövüşleri tadında spor animelerinde görmeyi çok severim. Aşırı yetenekli ana karakter dipten başlayıp sürekli daha güçlü, yetenekli elemanların aklını alacak seviye hep yükselecek gaz düşmanlar ve aksiyonlar olacak falan. Böyle bir şey mi bu da? Haikyuu gibi gerçek hayattan daha gerçekçi olmaya kasıp sıradanlaşıyorsa uzak durayım.

Kurokovari abartılı aksiyonları shounen dövüşleri tadında spor animelerinde görmeyi çok severim. Aşırı yetenekli ana karakter dipten başlayıp sürekli daha güçlü, yetenekli elemanların aklını alacak seviye hep yükselecek gaz düşmanlar ve aksiyonlar olacak falan. Böyle bir şey mi bu da? Haikyuu gibi gerçek hayattan daha gerçekçi olmaya kasıp sıradanlaşıyorsa uzak durayım.
Abartılı dediğin gibi, ana karakter de aşırı yetenekli değil. Belli özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ondan çok daha "yıldız" diyebileceğimiz oyuncular var. Hele de bunlar daha "Altyapı" diyebileceğimiz seviyedeydi en son baktığımda.

Yani kendi alanında ki oyunculara göre baya zayıf bile kalıyor diyebiliriz belli alanlarda. Hele de bunun bir de A takımı durumları var...

Kuroko tarzında ama ana karakter o kadar fazla ön plana çıkmıyordu en son ben takip ederken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık