Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
Ne yaptı da o hale geldi diye sormak lazım.
Sağlıklı luffy gibi apoo dan ko olmadı. Ya da taskete diye ağlamadı. Hayır şunları bir tutman harbi garip geliyor. Oda bu adamın tüm kemikleri kırıkken kaido'ya kalıcı yara bıraktırıyor. (4 kının yapamadığını yaptırıyor) bilmediği haki türünü 3 5 sayı sonra ileri seviye kullanmaya başlıyor. Ulan adamın rakibi bile düşman tarafın en kaliteli adamı.

Croco'nun tekrar gözükmesiyle alakalı bir sorun o. Adamın çapı belliydi. Oda tekrar şov yapsın diye p.up layıp karşımıza çıkardı. Doffy'i bir daha görürsek o da p.up lı karşımıza çıkar.
Marco-jozu vurup kan alıyor, luffy havaya kaldırıyor ki düşününce onu bile yalamamalıydı aslında. Sonuçta adam logia. Bak orada luffy dokunabilsin diye biraz sıvamış, kabul ediyorum.
Bu yanlış, senin keyfine göre bir düşünce işte. Çapı neydi? Antik Silah, Nico Robin, Poneglyphe hakkında bilgilere sahip adam. Bugün ki şartlarda hala Hükümet ve Yonkoular bunları elde etmeye çalışıyor... Mangaka "One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" diyor. Bu serinin başında ki saçmalıklar yüzünden söylenen bir olay. Shichiler için şuan denilen, Sengoku'nun Crocodile için beklentisi ortadayken şu düşünce çok alakasız kalıyor. Seride çağı belli olan karakterler artık seriye dahil edilmiyor, geçmişte bu tip karakterler var. Fakat Crocodile bunların içinde değil net şekilde. Mangaka sıvadı, sonra ise WB-Croc olayıyla bunu bir nebze düzeltmeye çalıştı. Dof konusu ise bu kadar olmayacağını herkes biliyor, çıksa ufak tefek farklar çıkabilir seri ilerliyor çünkü. Fakat G4 ile ada turu yapıyorken sonrasında göründüğün de Kral hakili saldırılardan etkilenmeme gibi bir durumu olmayacağını herkes biliyor. ID'den çıkmayacağı da kesin gibi bir şey zaten onun artık. Bunu geçenlerde açıkladım. Kısaca yazmama gerekirse ''Hükümet istemezse Dof çıkamaz, aksine bir şekilde onlar Dof'u öldürmeye çalışıyor''

Siyasi fikirleri birbirine zıt olmasına rağmen, çocukluk arkadaşı kalan kişiler gibiler.
Konuşmaları gerçekten samimi gözüküyor. Sadece kafamda bir soru işareti var. Fujitora sen korsanlardan çekmedin diyor ve Akainu bir off çekiyor. Belki arkadaşlardır ama Akainu ketum birisi olduğu için geçmişini detaylıca anlatmamıştır.

Hee, ben ondan bahsetmiyorum. Daha şebek hallerden bahsediyorum.
Şu Amiraller umarım rakip olur da olacakları görürüz. Dediğiniz gibi çok ciddi işleneceğini sanıyorsunuz ama şu BM ve Kaido'nun ilk gösterildiği zamanlara bakın, onların havası da çok farklıydı. Fakat arc içine girince tayfa zarar görmesin diye, komediden komediye gidiyor her şey. Denizciler vs Hasır şapkalar olsun siz o zaman bakın komediye... :D

Bu yanlış, senin keyfine göre bir düşünce işte. Çapı neydi? Antik Silah, Nico Robin, Poneglyphe hakkında bilgilere sahip adam. Bugün ki şartlarda hala Hükümet ve Yonkoular bunları elde etmeye çalışıyor... Mangaka "One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" diyor. Bu serinin başında ki saçmalıklar yüzünden söylenen bir olay. Shichiler için şuan denilen, Sengoku'nun Crocodile için beklentisi ortadayken şu düşünce çok alakasız kalıyor. Seride çağı belli olan karakterler artık seriye dahil edilmiyor, geçmişte bu tip karakterler var. Fakat Crocodile bunların içinde değil net şekilde. Mangaka sıvadı, sonra ise WB-Croc olayıyla bunu bir nebze düzeltmeye çalıştı. Dof konusu ise bu kadar olmayacağını herkes biliyor, çıksa ufak tefek farklar çıkabilir seri ilerliyor çünkü. Fakat G4 ile ada turu yapıyorken sonrasında göründüğün de Kral hakili saldırılardan etkilenmeme gibi bir durumu olmayacağını herkes biliyor. ID'den çıkmayacağı da kesin gibi bir şey zaten onun artık. Bunu geçenlerde açıkladım. Kısaca yazmama gerekirse ''Hükümet istemezse Dof çıkamaz, aksine bir şekilde onlar Dof'u öldürmeye çalışıyor''
Bu yazdıkların croco'nun alabasta da düştüğü halleri değiştirmiyor. Onları çizen de aynı yazar. Önceki mesaj da dediğim gibi croco'ya tekrar şov yaptırmak istedi bu yüzden bir anda anormal güçlendi. Wb olayını da çok büyütüyorsun. Tek çizimini görmediğiniz olay. Yaşlı haliyle ace'e tek atan adam croco ile mi uğraşacak?

Neyse, eğer luffy, akainu'yu da su hortumuyla döverse onu da eleştiririz reis ama zor bu ihtimal.

Şu Amiraller umarım rakip olur da olacakları görürüz. Dediğiniz gibi çok ciddi işleneceğini sanıyorsunuz ama şu BM ve Kaido'nun ilk gösterildiği zamanlara bakın, onların havası da çok farklıydı. Fakat arc içine girince tayfa zarar görmesin diye, komediden komediye gidiyor her şey. Denizciler vs Hasır şapkalar olsun siz o zaman bakın komediye... :D
Çok beklentim yok. Top gibi yuvurlanmayacaklarından eminim veya hafızalarını kaybedip Chopper'ın kölesi olmayacaklar. Yenilecekseler de Kral Haki'yi saldırılarına ekleyen, belki de Shiryu karşısında gözlem hakisini bile üst seviyelere çıkarmış Zoro'ya falan kaybedecekler. Luffy zaten aşmış olacak.

Bana Akainu ve Fujitora eski arkadaşmış gibi geldi. Aralarında tam anlamadığım bir yakınlık var.

Gözlemlerime göre Hükümet tarafını en son bırakacak Amiraller Kizaru ve Ryokugyu (ajan çıkabilir). Kizaru bırakırsa Akainu nedeniyle bırakır. Ama Kizaru vs Akainu da görsem şaşırmam. Değişik adam reis.
Arkadaşlarlıkları olduğunu sanmıyorum ama oladabilir, neden olmasın.

Kizaru çok değişik bir tip. Sağı solu belli değil; hiç güven vermiyor bu adam bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık