Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
O zaman WB ve Sengoku neden kullanmadı? Timeskip o kadar çok şeyi bozdu ki kesin konuşmak doğru değil.
Tamam zaten iki yıl önce yoktu bence böyle bir şey ya da vardı Oda sıvadı.

Ben iki yıl önceye bakarak bu kanıya varmıyorum.3 tane eski logia üçlüsü,2 tane yeni amiralle birlikte.Toplam 5 tane amiral var,ben diyorum ki bu beşindede kral haki çıkmaz.

Tamam zaten iki yıl önce yoktu bence böyle bir şey ya da vardı Oda sıvadı.

Ben iki yıl önceye bakarak bu kanıya varmıyorum.3 tane eski logia üçlüsü,2 tane yeni amiralle birlikte.Toplam 5 tane amiral var,ben diyorum ki bu beşindede kral haki çıkmaz.
Law gibi uyanıştan yürütür bazılarını. Lawla birlikte meyven güçlüyse uyanışın baya fark yarattığını gördük ki keza Kid'de yaptı bunu. Sıfır haki ile ne hale soktular kadını.

Law gibi uyanıştan yürütür bazılarını. Lawla birlikte meyven güçlüyse uyanışın baya fark yarattığını gördük ki keza Kid'de yaptı bunu. Sıfır haki ile ne hale soktular kadını.
Zaten bir şeyler çıkmak zorunda amirallerde serinin geldiği konuma baktığımızda.

Benim düşündüklerim ileri silahlanma,meyve uyanışı,bir de şu logia savunmasının daha detaylısı.

Beyler amirallere iyi bakalım gözünüzü seviyim. Herkes memleketten ne bulduysa balı, gaymağa, südü, yoğurdu, bekmezi, cevizi, salçasu büberini, ekmeeğni aşını getüsün. Yemin ederim amirallere yan bakan karşısında beni bulur. Artık Op ve amiraller hayat memat meselesidir.
Dayanığğğn yiğodolaaaaaağrrrr

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık