Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
Aslında Yonkoulardan aşağı görünüyorlar ama ciddiyet olarak daha fazlalar gibi.

Bi devlet disiplini var sanırım.

Amiraller, denizciler düşman değil, olmayacaklar da. En fazla sürtüşme yaşanır. Zaten taraf değiştirmeleri yakındır. Seri sonu yeni bir dünya düzeni kurulacak ise bu Denizciler ile birlikte mümkün. Dünyanın meşru güvenlik gücü bu adamlar. Halk denizcileri seviyor hakikaten. Bunları döversen halkı kazanamazsın. Haydut olursun herkesin gözünde.

Amiraller ve zoro, oda'nın kutsalı. Hiçbiri şu duruma düşmez;
Dayağı yiyip otururlar,komik durum olmasada olur.Ne bekliyorsun,Luffy'i,Zoro'yu falan öldürmesini mi amirallerin ?

Bu saatten sonra über güçlü biri olursa Im olur,belki God mode Teach olur.

Amiraller, denizciler düşman değil, olmayacaklar da. En fazla sürtüşme yaşanır. Zaten taraf değiştirmeleri yakındır. Seri sonu yeni bir dünya düzeni kurulacak ise bu Denizciler ile birlikte mümkün. Dünyanın meşru güvenlik gücü bu adamlar. Halk denizcileri seviyor hakikaten. Bunları döversen halkı kazanamazsın. Haydut olursun herkesin gözünde.
Denizcilerin halk tarafından sevildiğine ve serideki varlıklarının yeni Dünya hükümeti yönetimiyle devam edeceğine katılıyorum.

Denizcilerin düşman olma meselesine gelince... Fujitora güncel sistemin karşısında olan biri olarak bize düşman kesilmez. Oda'nın çizdiği profilde Fuji ve Ryo bir taraf, Akainu ve Kizaru bir taraf gibi resmedildi. En azından bende böyle bir intiba uyandırdı. Bu intibaya istinaden yeni sistemin içinde Fujitora ve Ryo yer alacak Akainu ve Kizaru almayacaktır. Dolayısıyla amirallerin hepsi değil evet ama Akainu ve Kizaru bizimkiler için potansiyel düşman kategorisinde olacaklardır.

Dayağı yiyip otururlar,komik durum olmasada olur.Ne bekliyorsun,Luffy'i,Zoro'yu falan öldürmesini mi amirallerin ?

Bunu beklemediğimi önceki sayfalarda yazdım. Salya sümük ağlamasınlar, jinbe-robin top niyetine kullanıp çift kale maç yapmasın, adamların hakkını versin yeter. Ha birkaç tayfa üyesi öldürseler seriye biraz ciddiyet katar ama kinemon'u öldürmeyen oda kimseyi öldürmez.

Dayak yeseler de güçlerini yonkoulardan daha iyi yansıtacağını düşünüyorum ben. Ayrıca yansıttığında beklenilenden daha güçlü bir imaj çizecekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık