Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
Fazla beklentiye giriliyor ama yüce haşmetli hasır şapka korsanları karşısında bu tasmalı köpekler de yuvarlanacak, şelaleden düşecek, tatlı krizine girecek, sarhoşluktan ağlamaya başlayacak. Olay yonko ya da amiral olmakta değil. Karşında Luffy varsa zaten rezilsin.

Öyle görmesek de farklı salaklıklarını veya zayıflıklarını görürüz. İlla içip içip gülmesine gerek yok ki Akainu'nun, öyle ki burada Kaido zayıflık göstermiyor aksine yeni modlara giriyor. Ben bunları çok eleştirmiyorum. Eleştirdiği şey yetenekleri çok yıkıcı ama böyle rakipler eğer ''Düşmesi gereken yerde ana rakip olarak'' işleniyorsa o yeteneklerini öyle etkili kullanamıyorlar. Bunu sadece onlarda değil şuana kadar rakip olarak işlenen herkeste gördük. Bazı durumlarda şans, bazı durumlarda başkalarının yardımlarını alarak tekrar dövüşe döndü Luffy. Yani 10 kere de kaybetse sonunda kazanıyor hikayesi anlatılıyor. Bugün Amiraller gerçek rakip olarak gelsin, Luffy'i 1 kere yenecek pozisyona getirsin 2. de Mangaka sıvamaya başlar. Bir önce ki saldırılar işlemiyor olur ama diğer gelişinde vurur ya da bir önce ki saldırıda Luffy'i indirdiği saldırıyı kullandırtmaz rakibe vb. bu zamana kadar böyle oldu böyle de gider. Bugün Akainu vs Aokiji 10 gün sürmüş. Bizim tayfaya rakip olsunlar bir kaç saat anca sürer o dövüş...
Kalite için dövüşün günlerce sürmesine gerek yok. Dünyanın en güçlü korsanı denilen adamın şu hallere girmesini garipsememen de ilginç. :/

Ben akainu luffy'i yener, fuji zoro'yu yener demiyorum. Tabiki sonunda kazanan bizim taraf olacak ama bunun çizilişi önemli. Kaido-bm dediğimiz adamlar doğru düzgün amacı olmayan içelim yıkalım kafasındaki tipler. Amirallerin misyonuysa bambaşka.

Ayrıca luffy var diye o dövüşte sıvama olacak diye bir kaide yok. Lucci vs luffy gayet kaliteli bir vs'ydi. Akainu vs luffy de o kalite de olursa eleştirmem ben.

Kalite için dövüşün günlerce sürmesine gerek yok. Dünyanın en güçlü korsanı denilen adamın şu hallere girmesini garipsememen de ilginç. :/

Ben akainu luffy'i yener, fuji zoro'yu yener demiyorum. Tabiki sonunda kazanan bizim taraf olacak ama bunun çizilişi önemli. Kaido-bm dediğimiz adamlar doğru düzgün amacı olmayan içelim yıkalım kafasındaki tipler. Amirallerin misyonuysa bambaşka.

Ayrıca luffy var diye o dövüşte sıvama olacak diye bir kaide yok. Lucci vs luffy gayet kaliteli bir vs'ydi. Akainu vs luffy de o kalite de olursa eleştirmem ben.
Günlerce sürmesine gerek yok ama bir olayı, büyüklüğü var.
Onun dışında garipsemiyorum evet, çünkü bir zayıflık göstermiyor. Banane gülmüş, gülmemiş o onun mizacı. Joy Boy hikayeleri anlatılıyor o da muhtemelen böyle bir tip, onu da mı eleştirmek lazım bu sebepten mesela? Tamam daha ciddi, farklı bir hava bekleniyor o ünvanı, lakabı var diye ona bir şey demem. Lucci demişsin, onun dövüşü de öyle oldu. Adam Rokougan basıp gidiyordu bırakıp, aynı olay pek çok dövüşte oluyor. Birinde irade ile ayakta kalıyorsa, 2 tanesinde biri kurtarıyor, 3 tanesinde şansı yaver gidiyor havadan su damlıyor vb.

Yani Amiral dövüşlerinde belki bu kadar olmaz ama onlarda da bu tip hikayeler uydurulacağına eminim, belki içip gülmeyecekler ama yine saçma şeyler görüp eleştiri yazacağımıza kesin gözüyle bakıyorum. Onun dışında ''Amirallerin misyonu bambaşka'' demişsin. Yapma etme gözünü seveyim ne bambaşka? Kutsal mallara köpeklik etmek mi bambaşka misyon? 1 kutsal yumruklandı diye Amiral gönderiyorlar yahu. Bana ne gebersin gitsin, o adamın normal bir halktan ne farkı var bakıldığında? Fakat ''Kutsal ejder'' deyip olayı çıkarıyorlar. Hani ''Halkı korsanlardan koruyoruz'' tarzında bir yapılanma olsalar hakları sonuna kadar teslim edilir. Fakat içinde çoğu Koramiral de olmak üzere pek çoğu halkı gram düşünmeyen, hatta kendi askerlerini bile gram düşünmeyen bir topluluk bunlar. Belli noktalarda bazı korsanlar bunlardan daha merhametli sivil halka karşı. Yani Korsanların da Denizcilerin de hem akarı var hem kokarı...

Akainu-Luffy
Gion-Zoro
Chaton-Sanji olacak diye düşünüyorum. amirallere dövüşeceklerse Luffy'nin rakibiyle Sanji ve Zoronunku arasında bariz seviye farkı olmalı. Luffy'nin rakipleri Sanji ve Zoronun rakiplerinin ikisini de aynı anda yenecek seviyede oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık