Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ve İmparatorlar Hakkında Bir Soru

Linlin’in bir amiral tarafından yaralandığını bile hayal edemiyorum. Ama onu amiralleri yerken hayal edebiliyorum...

Üye silindi 1004

Yalnız Kaido'nun kendisi Beyazsakal, Shanks ve Linlin'den üstündür. Diğer saydığımız üç isim gökyüzü adasından kendilerini aşağı bıraksa ölür. Ki üçünün de gücü öldürmeye yetmiyor bu adamı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalnız Kaido'nun kendisi Beyazsakal, Shanks ve Linlin'den üstündür. Diğer saydığımız üç isim gökyüzü adasından kendilerini aşağı bıraksa ölür. Ki üçünün de gücü öldürmeye yetmiyor bu adamı.
Gedatsu 9000 metreden düşüp ölmemişti . Diğer üçlü de ölmez . Hatta Linlin hiç ölmez .

Bana kalırsa birbirine denk güçte karakterler, Amiral-Yonkou. Yalnız Oda Yonkou tanıtımlarında hep heybetli gösteriyor afilli giriş felan Amirallerde aynı epik giriş sahneleri çizmiyor. Zoro'ya her fırsatta karizma bastırıp Sanji'yi yerin dibine sokması gibi bi durum.

Kaidou ve WB en güçlü ünvanlarını almış mı? Almış. Kafadan 2 yonkou üstün zaten amirallerden.
Onlara denk gösterilenler kim? Diğer yonkoular, Garp.
WB yarı ölü haliyle amirallere üstünlük kuruyor mu? Evet.

Daha fazlasına gerek yok. :)

Üye silindi 1004

Kaidou ve WB en güçlü ünvanlarını almış mı? Almış. Kafadan 2 yonkou üstün zaten amirallerden.
Onlara denk gösterilenler kim? Diğer yonkoular, Garp.
WB yarı ölü haliyle amirallere üstünlük kuruyor mu? Evet.

Daha fazlasına gerek yok. :)
Geçen ben de amirallere karşı WB üstünlük kurmuştu o haliyle dedim. Arkadaş 3 Amiral aynı anda girse folloşu çıkardı dedi. Haklı bence.

Gedatsu 9000 metreden düşüp ölmemişti . Diğer üçlü de ölmez . Hatta Linlin hiç ölmez .
Bu arada Linlin az kalsın ölüyordu çok yüksek bir mesafe de değildi. Zeus zor kurtardı.

Amiraller içinde bir tek Fujitora Yonko seviyesine yakındır, meyvesinde ustalaşırsa direk Yonko zaten.

Hocam luffy doffy'i duvardan duvara vurdu daga caktı zemıne caktık sehrı ortadan ıkıye ayırdı :D doffy en son savaş gemisinde giderken gülüyordu :D yani bu animede öyle yüksekten atladı ölmedi çok güçlüdür kesin muhabbeti olamaz :) orda kaidoyu tanıtmaya çalışıyorlar bir türlü ölmüyor tarzın da ölümsüz olsa yada diğer yonkoulardan üstün olsa yakalanmaz yenilmez kk olurdu falan filan :D beyaz sakal haricin de diğer yonkouların bir birlerine üstünlük açık ara üstünlük koyabildiklerine inanmıyorum olsa şuana kadar kk olurdu zaten bu yüzden yonkoular bir birlerine üstünlük kuramıyorlar .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık