Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller, Beş Kadim ve Tanrı Şövalyeleri Arasındaki Güç Dengesi

Sizce Sıralama Nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    125
Güç dengesi filan yoktur bu saatten sonra yonkolar da luffy buggy karasakal shanks nasıl alakasızsa bunlarda öyle çıkabilir bu saatten sonra oda yapar beklerim.
Ama mantıken olması gereken 9 sayısına bakarsak supernovalara yakın sayıları var onlarda belki sonda luffy'e katılırsa o zamana kadar kaç kişi kalırlarsa artık savaşırlar bence amirallerin altındadır her türlü.
Yoksa herkes yonko olsaydı veya yakın bu zamana kadar herkesi alırlardı yonko filan kalmazdı denizde.

Şu kesin ki kutsal şövalyelerin her biri h.haki sahibi. En zayıfları Kaidou ve Linlin'i tokatlar geçer gibi. Daha aşağı çıkmaları sağlıklı olmaz.
Vur dedik öldürdün sende. :D Kaido ile herkes aşık atamaz.Ama Linlin konusunda haklısın ben Im olsam Linlin’i yere yatırmayanı şovalye yapmazdım. :)

Gorosei, Akainu'ya dedi ki; siz buz dağının görünen kısmısınız. Demek ki 5 gorosei + 9 şövalyede iş var.

5 gorosei + 9 şövalye > 3 amiral + 7 shichibukai
İlerde açılacak güzel bir vs. konusu. Bunu unutturma açalım.

Hükümetin görünen yüzüsünüz derken kendilerini Im-sama ve şovalyeleri kastediyordu bizim ihtiyarlar.Im-sama’nın Sabo’yu teklemeyi bırak neredeyse Ace gibi bir anda öldüreceğini düşünürsek adamlar boş konuşmuyor görünüyorlar.Fakat denizcilerin iradesini de yabana atmamak lazım.Hükümetle karşı karşıya gelseler ölene kadar dövüşüp diş geçirirler.
Boş değiller zaten ama hepsinin aşırı güçlü çıkacaklarını nedense zannetmiyorum. Oda pek altını dolduramıyor böyle şeylerin. Ondan böyle düşünüyorum sanırım.

Şu kesin ki kutsal şövalyelerin her biri h.haki sahibi. En zayıfları Kaidou ve Linlin'i tokatlar geçer gibi. Daha aşağı çıkmaları sağlıklı olmaz.
Haklı yorumlara canımız feda.Ben bu kadar hakkaniyetli bir yorum görmedim.

Birde telefonun kamerası sayende çatladı.Bu kadar haklı yoruma telefon camı dayanmaz tabiki.Şimdi telefon servisçisi arıyorum.

Son düzenleme:
Vur dedik öldürdün sende. :D Kaido ile herkes aşık atamaz.Ama Linlin konusunda haklısın ben Im olsam Linlin’i yere yatırmayanı şovalye yapmazdım. :)
Kaidou ve Linlin derken teke tek yenerler demek istemedim, ikisini birden tokarlarlar demeye getiridim. Bu adamlar kutsalların içinde kutsallar. Dünyanın zirvesi bunlar olmalı. Her biri için Lufi, Dragon, Mihawk gibi yonkou üstü adamlar rakip olarak çıkar ancak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık