Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller, Beş Kadim ve Tanrı Şövalyeleri Arasındaki Güç Dengesi

Sizce Sıralama Nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    125
Son spoilerdan anlaşıldığı üzere Aramaki Shanks'in dayısından korktuğu için geri vites yapmış boşuna gömmüşüz kralı, amirallere artı yazmayan bölüm yok resmen :D
Bunun neyi+ yazıyor sorması ayıp. Dayısın dan korktuysa da eksi yazar. Ki zaten haki kıvılcımından korktu reis. 3 milyon kilometreden titreyince bi çeki düzen verdi kendine :oleyo2:

Bir süredir okumuyorum seriyi spoiler ve yorumlara bakarak bu yorumları yapacağım.

Amiraller genel itibarıyla birbirlerine yakın güçlerde olan kimseler. Hem komuta hem de askeri güç bu kişiler. (Sakazuki ve Aokiji birkaç tık ileridedir.)

Goroseiler siyasi bir oluşum daha çok.

Kutsal şövalyeler ise bir birlik gibi duruyor ve bu birlik şu an itibarıyla net bir şekilde belirlenmemiş gibi.

Güç dengesi üzerinde oturtsak 0'dan 100'e herhalde kendimce şöyle olur

Amirallerin güç kıstası 90 ile 95 arasında

Goroseiler bir muamma 90 da çıkabilir 100 de. Lakin ortalamaları direkt İm'ı koruma görevlerinden ötürü ve sayıca az olmaları amirallerden üsttedir.

Kutsal şövalye birliğine baktığımda buradaki kişilerin birbirine denk olduğunu düşünmüyorum. 85 - 95 aralığındadırlar. Bir grup bunlar yakındırlar birbirlerine ama sıralama vardır gibi. Kaç kişi olduklarını bilmiyorum ama tahmini 12 veya 13 diyorum. (Güneş Sistemi'nde 8 gezegen 5 cüce gezegen var bu maksatla 8 asil 5 yedek olabileceğini düşünüyorum.)

Tüm bunları ele aldığımda en güçlü Goroseiler varken en güçsüzde kutsal şövalye olabileceğini düşünüyorum. Bu ekibin de bir yonko tayfası şeklinde olabileceğini düşünüyorum. en güçlüleri Amiral ile sağ kol aralığındadır ve 8 as üye yc1 ile yc3 aralığında dolaşır. 5 yedek üye de yc4-5 civarıdır.

Son düzenleme:
Bunun neyi+ yazıyor sorması ayıp. Dayısın dan korktuysa da eksi yazar. Ki zaten haki kıvılcımından korktu reis. 3 milyon kilometreden titreyince bi çeki düzen verdi kendine :oleyo2:
Dayısı kutsal topraklarda "tanrı" dediği adamlardan birisini çarmıha geriyor. Şimdi bunun yeğenini çizersem bana ne yapar diye düşünüyor Aramaki muhtemelen :bilmem:

Dayısı kutsal topraklarda "tanrı" dediği adamlardan birisini çarmıha geriyor. Şimdi bunun yeğenini çizersem bana ne yapar diye düşünüyor Aramaki muhtemelen :bilmem:
Yok be nerden çıkardınız bunu. Adam hakiyle göz dağı vermese anlayacağım da . Haki dalgasıyla uyarı gönderdi. Sülalesini düşündüğünün en ufak kırıntısı yok. Arka fonda silüet felan görsek neyse dicem de. Shanks hallaç pamuğuna çevirir amiralleri. Seride ki yeri çok fazla. Herifin girmediği ortam yok . Luffy ile Shanks'ın CV si üzerine cv yok seride çünkü. Herşeyle bağlantıları var maşallah.

amiraller >= gorosei = kursalların lideri > kutsal şovalyeler

aramaki ye laf çok gitmiş bence o da gorosei nin çok değil 1 tık altıdır adamın yeteneği güçlü ve akainu emretse shanks luffy haki dinlemez intihar saldırısı bile yapar bence.
ister gorosei ister kutsal şovalye olsunlar akainu ve kizarunun yetenekleri fazla güçlü luffy gibi tanrı meyveleri varsa bile tokatlanırlar bence bu ikisi tarafından
kutsal şovalyeler de filodakiler de 1 2 panelde birilerini indirsinler diyedir bence. sonuçta hikaye bitti adamlar ortada yok üstelik onlara gerek de yok xxd

9 ultra süper güçlü bir oluşum Op'ta olamaz. Her zamanki gibi bunlardan 3'ü güçlüdür. Gerisi kuvvetle muhtemel fos çıkar.
Hükümetin görünen yüzüsünüz derken kendilerini Im-sama ve şovalyeleri kastediyordu bizim ihtiyarlar.Im-sama’nın Sabo’yu teklemeyi bırak neredeyse Ace gibi bir anda öldüreceğini düşünürsek adamlar boş konuşmuyor görünüyorlar.Fakat denizcilerin iradesini de yabana atmamak lazım.Hükümetle karşı karşıya gelseler ölene kadar dövüşüp diş geçirirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık