Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Haki

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .

JamesLogan

Bence de Ace'te 3 tip haki var hatta en az pekoms kadar sadece mangaka hakiyi sonradan anlatmak için o zaman açıklamadı yada kullandırtmadı.
Yani olması lazım ama bize yansıtılan sadece H.haki'ydi onuda bilinçsizce yaptı. Bunun dışında bir şey söylemek tahminden öteye gidemez, havada kalır.

Yani olması lazım ama bize yansıtılan sadece H.haki'ydi onuda bilinçsizce yaptı. Bunun dışında bir şey söylemek tahminden öteye gidemez, havada kalır.
Zaten bizde tahmin yapıyoruz burada tabi ki de kesin değil ihtimaller üzerine konuşuyoruz. Benim şahsi fikrim 3 tip hakininde olduğu yönündedir eldeki bilgiler beni bu yöne itmiştir.

Ace meyvesi sayesinde Op gibi görülen karakter olup onun haricinde boş karakter. Hakisi olduğunu sanmıyorum meyvesine güvenip o tarz şeylerde kendini geliştirmemiş olabilir. H. hakisi var eyw ama kullanabiliyor mu ? Hakim mi ? İstediğinde aktifleştiriyor mu orası meçhul. Ama onu bile yapabileceğini sanmıyorum. 1. sebep Impel Down'da Luffy geldiğini öğrenince kaçmaya çalışıyor o sırada H. haki kullanarak çoğunu indirebilirdi. 2. sebep Marineford savaşında Luffy H. haki kullandığında herkes bildiği kullananın adını söyledi. Kimse Ace gibi demedi. ( orayı böyle hatırlıyorum en azından yanlışsam düzeltin). Kısacası Ace'de 3 Hakinin H'si bulunmamaktadır benim düşüncem.

LastiktenAdam

Ace logialara dokunulamadığını biliyordur heralde :D E bu adam haki bilmiyorsa düşünsenize Karasakalı o kadar takip edip bir bakıyor ki Karasakal da logia meyvesi yemiş :D ( yani normal bir logia) Hadi eyw gardaşlığım diyip dönecek miydi? O zaman iyi ki Karasakal bu meyveyi yemiş yoksa daha fazla rezil olacakmış. :D

Yaşasa New World bölümlerinde haki kullanabildiği defalarca gözümüze sokulurdu. Kullanamamasına imkan bile vermiyorum. Serideki haki kavramının marineford ve sonrasında büyük ölçüde değiştiği ortada.

Yıl olmuş 2015 hala daha bazı arkadaşlar Ace'de haki yok MF'de görmedik orada olmadı şurada olmadı falan diyor. Yahu arkadaş, Marineford denilen savasta haki'nin H'sini kullanmayan ama sonradan Haki kullanan kaç kişi gördük hala daha Ace de haki yok Ace de haki yok. One Piece çok tutarlı bir seriymiş gibi sanki. Ona bakılacak olsa Doflamingo da kesinlikle zırh hakisi yoktu, Zoro da haki çıkmamalıydı çünkü Mihawk da yoktu. Görende Ace'in haki kullanmaya müsait fazlaca konumda bulunduğunu buna rağmen kullanmadığını zannedecek. Adamda kral haki çıkmış babası Gold Roger WB gibi bir adamın KK adayı, hayır hadi 4 sene önce olduğu gibi haki bir kaç kişiye mahsus bir şeymiş gibi görünse gene neyse diyeceğim ama Bellamy de bile haki çıkmışken hala daha Ace de haki falan yoktur demek benim gözümde Haterlıktan başka bir şey değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık