Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake beklediğim yola giriyor belli ki.

Hawkins de ne boş adam ya. Apoo vol 2 olma yolunda ilerliyor. İhanet eden ihanete uğrar, aslan.

Kid'in davranışı çok normal. Farklı bişi bekleyen mi vardı? Son yüzleşmede supportluğunu yapar o. Dert etmeyin.

Law klasik sinsi gülüşünü atmış.
gibi.

Zoro da ufak hızlanmış. İlk Zoro bastı bunların mekanı sandım da bunlar gelmiş ölmeye.

Novalarla dolu bir bölümdü iyi bölüm. Keyif aldım.

Ben sorunu şurada gördüm. Eğer Sanji Drakein bedenine girerse Drake de Sanji olacak. Sanji bedeninde Drake ittifaki ifsalar. Zor ihtimal.

Law zeki adam, bu riske de girmez herhal. Ben böyle dediydim :oleyo:
Bir şekilde etkisiz hale getirirlerse X-Drake'i, mesela kalbini alarak. O kadar da imkansız değil.
Tabi bu durumda X-Drake ortak olmuyor.

O zaman iki ihtimal var.

1-Önceden X-Drake ile anlaşmalı olan Law, planı Sanji'ye anlatır. Sanji bu yüzden Shinobu atarlanırken ses çıkarmaz. Sonra X-Drake, Sanji'yi görünce şov başlar.
Ama bu durumda nedeni havada kalıyor.

2-Law bir plan yapar ve Sanji'yle konuşur. Başkent'te Hawkins ve X-Drake'in olacağını biliyorlardır. Law, Hawkins'i oyalarken (çünkü adam biliyor ki bu falcı gene ona yürüyecek), Sanji bir şekilde X-Drake ile dövüşecek. Adam zaten Pageone'ı dövdüğünden kin güdüyordur diye düşünmüşlermiş. Dövüş esnasında o karmaşada Law nasıl yapıyorsa X-Drake'in kalbini alıyor, Sanji ile beden değiştirtiyor, gerisini Sanji hallediyor ve bum, bir taşta iki kuş. Düşmanlardan biri etkisiz hale geldi ve artık canavar korsanlarında bir ajanları var.

Böylesi çok iyi plan olur yalnız. Hani Oda'dan beklemem de Law ve Sanji'den çıkar bu iş.

Bir şekilde etkisiz hale getirirlerse X-Drake'i, mesela kalbini alarak. O kadar da imkansız değil.
Tabi bu durumda X-Drake ortak olmuyor.

O zaman iki ihtimal var.

1-Önceden X-Drake ile anlaşmalı olan Law, planı Sanji'ye anlatır. Sanji bu yüzden Shinobu atarlanırken ses çıkarmaz. Sonra X-Drake, Sanji'yi görünce şov başlar.
Ama bu durumda nedeni havada kalıyor.

2-Law bir plan yapar ve Sanji'yle konuşur. Başkent'te Hawkins ve X-Drake'in olacağını biliyorlardır. Law, Hawkins'i oyalarken (çünkü adam biliyor ki bu falcı gene ona yürüyecek), Sanji bir şekilde X-Drake ile dövüşecek. Adam zaten Pageone'ı dövdüğünden kin güdüyordur diye düşünmüşlermiş. Dövüş esnasında o karmaşada Law nasıl yapıyorsa X-Drake'in kalbini alıyor, Sanji ile beden değiştirtiyor, gerisini Sanji hallediyor ve bum, bir taşta iki kuş. Düşmanlardan biri etkisiz hale geldi ve artık canavar korsanlarında bir ajanları var.

Böylesi çok iyi plan olur yalnız. Hani Oda'dan beklemem de Law ve Sanji'den çıkar bu iş.
Law, Drake'den o kadar kolay kalbini alır ise o Drake'den bi halt olmaz yalnız. Hele Hawkins ile meşgul iken Law.

Law, Drake'den o kadar kolay kalbini alır ise o Drake'den bi halt olmaz yalnız. Hele Hawkins ile meşgul iken Law.
Hawkins o kadar vasıfsız çıktı ki o bir sıkıntı olmaz. Sanji, X-Drake'i oyalarken almıştır kalbi belki de.
Smoker'ın kalbini de bir anlık dikkatsizliğini kullanarak almıştı. Fujitora'nın yerçekiminden de bir anlık gevşemesini fırsat bilip kurtulmuştu. Rakiplerinin boşluklarını çok iyi değerlendiriyor.
Tabi o bunları yaparken de Hawkins vasıfsızı geçirmiştir sumsuğu, yakalamıştır bunu.

Hawkins o kadar vasıfsız çıktı ki o bir sıkıntı olmaz. Sanji, X-Drake'i oyalarken almıştır kalbi belki de.
Smoker'ın kalbini de bir anlık dikkatsizliğini kullanarak almıştı. Fujitora'nın yerçekiminden de bir anlık gevşemesini fırsat bilip kurtulmuştu. Rakiplerinin boşluklarını çok iyi değerlendiriyor.
Tabi o bunları yaparken de Hawkins vasıfsızı geçirmiştir sumsuğu, yakalamıştır bunu.
Hawkins vasıfsız nedir ya? :artiz: Lawu vodo yapsa gör bakalım kim vasıfsız. Karakteri bozuk ama vasıfsız değil kesinlikle.

Lawun yaptığı boşluk bulma iken Hawkinsinki vasifsizlik demek büyük yanlış

Her bölüm Tayfadan çok yan karakterleri görüyoruz. Bu beni rahatsız etmeye başladı.

Bir franky’nin, bir kinemon veya ashura kadar değer görmemesi bana koyuyor.

Biz bu adamları bir arc boyunca görmedik ve arcta bulunmalarına rağmen hala göremiyoruz.

Bölüme gelirsek ortaydı.
Kid’in gidişi ve law’ın sırıtışı çok iyiydi.
Gözükmüyorlar doğru ama ben bunu gerekli görüyorum.

Dressrosa'da Zoro, Franky, Robin ve Usopp ön plandaydı. Hele Franky bence iyi rol aldı o arc.

WCI'da Sanji,Nami, Brook ve Chopper ön plandaydı. Bu arcta da Brook efso bir karakter oldu bence.

Şimdi Wano'dayız ve en azından belli bir süre daha böyle olacağını ve olması gerektiğini düşünüyorum. Kinemon hele bir festival gününe ekibi toplasın ondan sonra tayfa baş rolü yine alır diye düşünüyorum. Şu an gerekli şeyler bunlar bence. Bu arc tayfadaki herkes Baroque Works ve Cp9'a yapılan dövüşler gibi kalite dövüşler çıkaracaktır.

Hawkins vasıfsız nedir ya? :artiz: Lawu vodo yapsa gör bakalım kim vasıfsız. Karakteri bozuk ama vasıfsız değil kesinlikle.

Lawun yaptığı boşluk bulma iken Hawkinsinki vasifsizlik demek büyük yanlış
Sen de haklısın o veya bu şekilde Law'u yakaladı. Vasıfsız değil, direk ezik demem lazımdı.
Law'u vudu yapabileceğini sanmıyorum. Muhtemelen Doflamingo'nunki gibi onun yeteneği; hani Dressrosa'da Doflamingo, parazit ipler göndererek herkesi kontrolüne alırken Fujitora bunu sezip ipi yakalamıştı ya. Böyle diye düşünüyorum. Sezme hakisi ve refleksleri iyi olan biri durdurabilir vudu kalkışmasını.
Ama tabi yakalanırsa kurtulması mümkün müdür bilmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık