Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güvenmesin ya zaten ne o öyle el bebek gül bebek ittifak mı olur :p En iyi Kid biliyor ittifak denen şeyin ne olduğunu. Kid'in tavrı çok iyiydi ya hala tadı damağımda kaldı :oleyo: Polyanna gibi ay hasır şapka gelmiş gideyim de bi daha Kaido'ya girişeyim demedi, aferin len Oda.
Zaten güvenilecek insanlar olmadıklarını gördük zamanında. Güvenmemişse eğer iyi yapmış yani. Tebrikler koçuma! :alkis:

William ile konusu bahsettik az önce de Drake ile Sanji beden değişti Law ile gibisinden olabilir mi dediydik. Enteresan cidden. Ittifaktirlar muhtemelen. Drake plan doğrultusunda Kaidolara daldi ve katıldı gibi

Aslında babasının katilini hapseden adamın(?) orda olmasına gönlü el vermemiştir belki. :D
:hoo:
Ne ara?
Law, Hawkins'i oyalarken mi?

O zaman çok iyi olur yahu. :oleyo:
En baştan beri dediğim Sanji'nin o sessizliğinin ve Law'un aşırı duygusallığının bir anlamı olur. Bu bölümde "Senin neyin var?" muhabbeti de anlam kazanmış olur. Meğerse X-Drake, Sanji'ye saldırırken niyeti onu tenhaya çekmekmiş. Law da Hawkins'le dövüşüyorum ayağına açtığı kocaman room'da gizli gizli onları takas etmişmiş. O yüzden pis pis sırıtıyormuşmuş.
Vay anasını!

Hani niye girilmiş bu kadar atraksiyona bilmem ama böyle olmuşsa çok iyi olurmuş.

Zaten güvenilecek insanlar olmadıklarını gördük zamanında. Güvenmemişse eğer iyi yapmış yani. Tebrikler koçuma! :alkis:

:hoo:
Ne ara?
Law, Hawkins'i oyalarken mi?

O zaman çok iyi olur yahu. :oleyo:
En baştan beri dediğim Sanji'nin o sessizliğinin ve Law'un aşırı duygusallığının bir anlamı olur. Bu bölümde "Senin neyin var?" muhabbeti de anlam kazanmış olur. Meğerse X-Drake, Sanji'ye saldırırken niyeti onu tenhaya çekmekmiş. Law da Hawkins'le dövüşüyorum ayağına açtığı kocaman room'da gizli gizli onları takas etmişmiş. O yüzden pis pis sırıtıyormuşmuş.
Vay anasını!

Hani niye girilmiş bu kadar atraksiyona bilmem ama böyle olmuşsa çok iyi olurmuş.
Ben sorunu şurada gördüm. Eğer Sanji Drakein bedenine girerse Drake de Sanji olacak. Sanji bedeninde Drake ittifaki ifsalar. Zor ihtimal.

Law zeki adam, bu riske de girmez herhal. Ben böyle dediydim :oleyo:

Bandajci diyenlere kapak oldu bu bölüm kahve kral. Haterlar yine kızgın.
Anti smile da yapar yakında ;)
Olmaz, Orochi Zoro'nun! :oleyo2: Adam amiral zaten daha ne istiyo'nuz?

Kid artist artist Luffy'ye seni orada öldürmediğime dua et diyor. Saf ya, yanı başında Chopper var haberi yok. Evcil hayvanı sandı herhal.
Damarına basarsa kol değil kafa alır :ehe:
Kimin gerçek doktor olduğunu gösterdi. Meyve ile gelmiyor yeteneği. Tamamen senelerce çalışmanın ve azmin ürünü. :sapkali:
Doğal yeteneği de es geçmemek lazım :rolleyes:

Her bölüm Tayfadan çok yan karakterleri görüyoruz. Bu beni rahatsız etmeye başladı.

Bir franky’nin, bir kinemon veya ashura kadar değer görmemesi bana koyuyor.

Biz bu adamları bir arc boyunca görmedik ve arcta bulunmalarına rağmen hala göremiyoruz.

Bölüme gelirsek ortaydı.
Kid’in gidişi ve law’ın sırıtışı çok iyiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık