Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E dedim sana. Bana gelen spoiler doğru çıktı. Jack kısmını salladı demiştim, cidden sallamış sanırım. Gereksiz herif.
Tam belli değildi orası o yüzden o hususu belirtmiştim. Bir de Kaido'nun 20 yıl önce oraya dadanması garip geliyor bana. Galiba her ne kadar öyle gözükmesede Kaido da planlı bir şekilde davranıyor gibi duruyor.

İlgini çekmemesi başka boş bölüm olması başka bir şey. İçeriği bol ve bu anlamda güzelse nasıl boş olabiliyor. Boş bölüm; Kısaca bilgi, kurgu veya aksiyon gibi unsurlar bakımından tatmin edici bir içeriği olmayan bölümdür. Yazar bunları verir ama seni sarmaz bak onu anlarım ama hem içerik bakımdan güzel olduğunu düşünüp boş bölüm demek saçma. Bölümü beğenip beğenmemek konusu tabi ki senin bileceğin iş ama arkadaşların dediği gibi her bölüme boş diyorsan hangi bölümleri beğendin mesela son zamanda merak ettim?
Bu kadar gözünüze batan ne acaba bos bölüm senin için o manaya gelio benim için farklı hasab vermek gibi bir uğraşa girmeye niyetim yok.
Bos bölüm yazan bir benim sanki üst üste iki bölüme yazdım ne büyük sorun oldu görmezden gelin neyin tartısmasını cikarıyosuz.

Ben anlamam, ben basit insanım.
@Tombe Hem boş hem de bol bölüm. :oleyo2: Bence l ve ş harflerinin yan yana olması, typo yaptığını gösteriyor. Arkadaş o kadar gururlu ki yanlış bir harfe bastığını itiraf etmektense bölümlere boş demeyi yeğliyor. Ne gururmuş arkadaş!
Vaay be harflerden nasıl bir insan olduğumu anladı sen harcanıyorsun
buralarda.

Tam belli değildi orası o yüzden o hususu belirtmiştim. Bir de Kaido'nun 20 yıl önce oraya dadanması garip geliyor bana. Galiba her ne kadar öyle gözükmesede Kaido da planlı bir şekilde davranıyor gibi duruyor.
Pazartesi sonraki bölümler için spoiler almaya çalışacağım. Olursa tartışacak bir şeyler çıkar.

Bu kadar gözünüze batan ne acaba bos bölüm senin için o manaya gelio benim için farklı hasab vermek gibi bir uğraşa girmeye niyetim yok.
Bos bölüm yazan bir benim sanki üst üste iki bölüme yazdım ne büyük sorun oldu görmezden gelin neyin tartısmasını cikarıyosuz.
Açıkçası çok takan biri değilim ama sabah işe gelirken şu bölüme boş bölüm diyip sebebini söylememek bana garip geldi ona takıldım. Hesap soran da yok. Ben bu durumu sorguluyorum. Üst üste iki bölüm yazdın mı bilmiyorum zaten derken de eğer öyleyse dedim. Son olarak boş bölümün tanımı bellidir kişiden kişiye değişir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık