Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trollük olsun diye yapıyor bence.
Öyleyse daha da kötü bu trollükse biz hiç trol görmemişiz ama zannetmiyorum trol olduğunu.
Nitelikli boş yorumcu aranıyor. :oleyo2:
İnceyi görmüşsün :cool:
Good Morning Vietnam! :oleyo2:
Aklımdan geçen kişi.

+1 boş bolumculer ve seriyi bırakacamcılar.
Bi de onlar var di mi ;)

Wano'nun üzerine sinen bu kötücül atmosferi Şafağın ışığından yoksun olmaları ve dolayısıyla Ay ışığına mahpus kalmalarıyla bağdaştıracak olursak ve bunu başlarına saranın da Orochi olduğunu biliyorsak belki de Zoro ve Orochi arasında bir bağlantı vardır?
Sandersonia Yamata no Orochi tekniği yapıyordu, al sana bağlantı. :oleyo2:

Sandersonia Yamata no Orochi tekniği yapıyordu, al sana bağlantı. :oleyo2:
O kadar basit bir bağlantı üzerinden girmiyoruz. Neredeyse son 100 bölümdür bu şafak, güneş, ay kelimeleri ile ilgili bağlantılar ortaya çıktı. Mink arc'ında baya baya aslında ipucu olabilecek bağlantılar ortaya çıktı. Ayın lanetinden bahsediliyor, Ay altında bu adamlar vahşileşiyor, bir şekilde kontrol altına alındı ama yine de Minkler şafağa hasret kalmış gibi duruyor. Hep bu şekilde sembolik anlatımlar vardı. Ve genellikle ay lanetlerle kötülüklerle bağlantılı oluyor.

Bahsedilen Zoro ve ay ilişkisi ortada. Her ne kadar bana bunlar fazla gibi gelse de olma ihtimali var. Hali hazırda Wano'nun durumuna sebep olan Orochi'yi de ay ile bağdaştırırsak belki de burdan Zoro ve Orochi ilişkisine çıkabiliriz.

Şu Onigashima adası hikaye nasıl bağlanacak acaba? Wano Water 7 gibi geçiş arcı olup Enies Lobby de Onigashima adası falan olabilir belki. Ya da Kaidou haberleri duyup orayı bırakıp Wano'ya falan gelir.

Boş bölüm ilğimi fazla çekmediği için yazıyorum. Içerigı bol bir bölüm o anlamda güzel.
Konuyu açmaya gelince işim erken saatlerde o yüzden biraz vaktim oluyo açiyorum. Bölümü beğenmem veya begenmem bir şeyi değiştirmez genel anlamda çok sevdiğim bir serie.
İlgini çekmemesi başka boş bölüm olması başka bir şey. İçeriği bol ve bu anlamda güzelse nasıl boş olabiliyor. Boş bölüm; Kısaca bilgi, kurgu veya aksiyon gibi unsurlar bakımından tatmin edici bir içeriği olmayan bölümdür. Yazar bunları verir ama seni sarmaz bak onu anlarım ama hem içerik bakımdan güzel olduğunu düşünüp boş bölüm demek saçma. Bölümü beğenip beğenmemek konusu tabi ki senin bileceğin iş ama arkadaşların dediği gibi her bölüme boş diyorsan hangi bölümleri beğendin mesela son zamanda merak ettim?

O kadar basit bir bağlantı üzerinden girmiyoruz. Neredeyse son 100 bölümdür bu şafak, güneş, ay kelimeleri ile ilgili bağlantılar ortaya çıktı. Mink arc'ında baya baya aslında ipucu olabilecek bağlantılar ortaya çıktı. Ayın lanetinden bahsediliyor, Ay altında bu adamlar vahşileşiyor, bir şekilde kontrol altına alındı ama yine de Minkler şafağa hasret kalmış gibi duruyor. Hep bu şekilde sembolik anlatımlar vardı. Ve genellikle ay lanetlerle kötülüklerle bağlantılı oluyor.

Bahsedilen Zoro ve ay ilişkisi ortada. Her ne kadar bana bunlar fazla gibi gelse de olma ihtimali var. Hali hazırda Wano'nun durumuna sebep olan Orochi'yi de ay ile bağdaştırırsak belki de burdan Zoro ve Orochi ilişkisine çıkabiliriz.
Ben anlamam, ben basit insanım.
@Tombe Hem boş hem de bol bölüm. :oleyo2: Bence l ve ş harflerinin yan yana olması, typo yaptığını gösteriyor. Arkadaş o kadar gururlu ki yanlış bir harfe bastığını itiraf etmektense bölümlere boş demeyi yeğliyor. Ne gururmuş arkadaş!
Boş bölüm ilğimi fazla çekmediği için yazıyorum. Içerigı bol bir bölüm o anlamda güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık