Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yahu lafını kale almıyor olsam açar bakar mıyım hiç? Hatta o kadar kale aldım ki direkt geçmiş bir şey olarak ele aldım görüşten çok :D
Ayrıca, haki hakkındaki fikirlerine katılmıyorum ve sana laflar hazırladım. Fiziksel olarak sıkıntısı olmasa da yaşam enerjisi bittiği için bayılıyor luffy bence. Kata karşısında g4den çıktığında sapa sağlam duruyordu, tek sıkıntısı saldırılarına haki.basamaz olmuştu. Hatta perosperonın şeker duvarını dahi g3lr kırmaya çalışırken haki basmıyordu. Ardından kıramayıp, uzun boyunlu kızın(amanedel? @amaneden) kesişini izlemişti. Fiziksel sıkıntının hakinin kullanımına engel olduğunu biliyoruz lakin, her haki kullanımında olan sıkıntının fiziksel olduğunu sanmıyorum.
He iyi :D

Şöyle düşün.G4ün yakıtı haki desek yanlış olmaz herhalde.
Rosa da kendi isteği ile çıkmadi G4ten.Bildiğin form iptal oldu daha fazla haki basılmadığından.Haline falan baktığin zaman ayağa dahi kalkamadığı gözüküyor.Hani bu ayaģa kalkmama mevzusu çıkarım falan değil.Direk kalkmaya çalışıp kalkamıyor.Bildiğin bitmiş.Katakuri mevzusunda ise kendisi çıktı ama çıkmasa en fazla 1 dakikaya atacaktı form kendisini.Katakuri ne kadar uzağı görüyor k.haki ile bilmiyorum ama 1 dakika falandır en uzun hali.Rosadaki gibi bir duruma düşmedi ama ona çok benzer bir duruma düştü.Öyle pek sağlam gözükmüyordu.Kraker dövüşünde yediği krakerleri saniyede eritmesi ve enerji olarak bunların yetmemesi falan bana hakinin vücut direncini bitirdiğini,haki kullanamayacak duruma gelen adamın da hakisinin değil de vücut direncinin bittiğini düşünüyorum.Pek anlatamadım bir ordan bi burdan aldığimdan ama ana fikiri kaparsın belki.

Yalnız adadaki hayvanların aç diye Luffy'ye yemek getirmesi ve Luffy'nin onlarla konuşması efsane değil mi? :cool:

Chiffon muhteşemsin ya. Likör adası Luffylerin olduğu yere yakın diye peşlerinde Big Mom varken yolu uzattı. Pez'in h. hakisi çıkarsa senin sayende güzel kadın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık