Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağınız solunuz o sahne olsa ne olacak.Bu arc resmen belli bir kesimi susturmak üzere kurgulanmış.Biri de benim tabi :D

@Master of Puppets

Haki zaten ruhsal bir güç de onu kullanabilmen için fiziksel durumunun iyi olması gerek.G4ü sonuna kadar kullanıp da hakisi bitince iki seksen uzanması buna örnek.Aslında haki bitmiyor da senin vücut kullanamıyor artik.Burdaki durum da benzer.Kata 10 saattir dövüyor ama Luffy G4 e giriyor anasıni satim.Hayır hırpalanmıyor da bildiğin sağlı sollu dayak diyor.
Haki bitmiyor da vücut kullanamıyor mu? Kim dedi yahu onu?

Bu Katakuri Snakeman'den de kurtulur dediydi dersiniz :D

Araya başka olaylar girer falan filan, beraberlik yüksek ihtimal.

Luffy dinlene dinlene dayak yiyor. Kata bu dövüşe saygı duyuyor. Diğer rakipler gibi küçümsemiyor. Luffy'nin kalkmasını istiyor. Yenilince düşman kesilmeyecektir. Luffy diğerleri gibi bunu da döve döve arkadaşı yapacak gibi. Hatta Kata ilerde Luffy için BM ile ters düşerse şaşırmam.

Luffy'nin o kadar dayağa rağmen kalkması abartı geliyor bana.Hani iki taraflı bir dövüş olur.İki tarafta birbirini baya hırpalar en sonunda Kata düşüp Luffy düşmez eyvallah.Ama resmen tek taraflı bir dövüşte o kadar dayağa rağmen kalkması Oda'nın uzatma çabasından başka bir şey değil.Olayları uzatması güç dengelerine zarar veriyor.

Onun dışında Türkçesi çıkınca yorum yaparım artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık