Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok iyi bölümdü. Snack’in tasarımı hayal kırıklığı yarattı biraz. Kakao Adası’nı Sanji ve ailesi temizleyecek anlaşılan.

Bizim lafımızın kaale alıncak yanı yok mu yani kami-sama bey ?
Yok yahu lafını kale almıyor olsam açar bakar mıyım hiç? Hatta o kadar kale aldım ki direkt geçmiş bir şey olarak ele aldım görüşten çok :D
Ayrıca, haki hakkındaki fikirlerine katılmıyorum ve sana laflar hazırladım. Fiziksel olarak sıkıntısı olmasa da yaşam enerjisi bittiği için bayılıyor luffy bence. Kata karşısında g4den çıktığında sapa sağlam duruyordu, tek sıkıntısı saldırılarına haki.basamaz olmuştu. Hatta perosperonın şeker duvarını dahi g3lr kırmaya çalışırken haki basmıyordu. Ardından kıramayıp, uzun boyunlu kızın(amanedel? @amaneden) kesişini izlemişti. Fiziksel sıkıntının hakinin kullanımına engel olduğunu biliyoruz lakin, her haki kullanımında olan sıkıntının fiziksel olduğunu sanmıyorum.

Yok yahu lafını kale almıyor olsam açar bakar mıyım hiç? Hatta o kadar kale aldım ki direkt geçmiş bir şey olarak ele aldım görüşten çok :D
Ayrıca, haki hakkındaki fikirlerine katılmıyorum ve sana laflar hazırladım. Fiziksel olarak sıkıntısı olmasa da yaşam enerjisi bittiği için bayılıyor luffy bence. Kata karşısında g4den çıktığında sapa sağlam duruyordu, tek sıkıntısı saldırılarına haki.basamaz olmuştu. Hatta perosperonın şeker duvarını dahi g3lr kırmaya çalışırken haki basmıyordu. Ardından kıramayıp, uzun boyunlu kızın(amanedel? @amaneden) kesişini izlemişti. Fiziksel sıkıntının hakinin kullanımına engel olduğunu biliyoruz lakin, her haki kullanımında olan sıkıntının fiziksel olduğunu sanmıyorum.
Luffy'e katkımız olsun.

Yalnız Kata bildiğin füze attı sağ eliyle. Sol eliyle atıp da eli olmayan sahne gösterse Gattz referansı diyecektim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık