Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler yorumuna yazdığımı buraya da kopyalayayım:
1 ve 2'nin lakaplarını da öğrenmiş olduk. Bunlar bir tek bana mı Power Rangers'ı hatırlatıyor? :D

Renju: Poison Pink
Ichiji: Sparking Red
Niji: Thunderbolt Blue
Yonji: Winch Green

Sanji: Black Leg :a: Ayrılmamış olsa ona da sarı kalacaktı herhalde.
Power Rangers'dan ziyade Super Sentai.

Spoiler yorumuna yazdığımı buraya da kopyalayayım, ek olarak kız hariç diğer 3 kardeşin meyve kullandığını düşünmüyorum. Her biri farklı teknolojik silahlar kullanıyordur.
1 ve 2'nin lakaplarını da öğrenmiş olduk. Bunlar bir tek bana mı Power Rangers'ı hatırlatıyor? :D

Renju: Poison Pink
Ichiji: Sparking Red
Niji: Thunderbolt Blue
Yonji: Winch Green

Sanji: Black Leg :a: Ayrılmamış olsa ona da sarı kalacaktı herhalde.
Acaba lakaplar saç renklerine göre mi verilmiş?

@Sir Crocodile
Yok pasta mumu olacakmış. :D

@Chrollo Lucilfer
Aynen öyle. Bigmom'ın haberi de olamaz Kraker'in yenildiğinden. Nami ve ağaçlar arasındaki diyalog boş yere gösterilmedi. En çok Nami'den korkuyorlarmış. Nami'nin diyeceği şey belli. "Bigmom'a burada olanlardan bahsetmeyeceksiniz." Ya da "Kraker Hasır Şapka'yı öldürdü." Düğün vakti geldiğinde ise curcuna başlayacak.

Acaba Cracker Big mom'a da zirh yapmış mıdır? Böylece asıl Big mom çok cool bir kadın çıkar. Gerçi boş beklentiler bunlar ama insan yinede öyle olmasını istiyor :(

@Sir Crocodile
Yok pasta mumu olacakmış. :D

@Chrollo Lucilfer
Aynen öyle. Bigmom'ın haberi de olamaz Kraker'in yenildiğinden. Nami ve ağaçlar arasındaki diyalog boş yere gösterilmedi. En çok Nami'den korkuyorlarmış. Nami'nin diyeceği şey belli. "Bigmom'a burada olanlardan bahsetmeyeceksiniz." Ya da "Kraker Hasır Şapka'yı öldürdü." Düğün vakti geldiğinde ise curcuna başlayacak.
Onu yakan da Akainu olur artık :a::oleyo2:

Bu adamın gerçek halini az kişinin görmüş olması, gerçek halinde dahi bir suru klon yaratması bana dayanıklılık konusunda cok uber olmadığını düşündürüyor.

ahhhh luffy reyiz oda millete torpil yapıp en iyi meyveleri verir sanada lastiği verir, adaletmi bu :(

oyumu değiştiriyorum çok kötü ye veriyorum.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık