Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ichiji (Parıldayan Kırmızı)
Niji (Yıldırım Mavisi)

Meyve teorilerini alalım :)

Bu da bellerinde ki sembolleri. Anlamı ne acaba?

Cracker zırhından ZORLA Luffy tarafından çıkartıldı. G4'le şuan tek yiyebilir.

Ayrıca Marine bile adamın gerçek resmini bulamamış herifi bu hale getirmek bile her baba yiğidin harcı değil. Luffy baya iş yapmış. Bu kadarı yeter benim için.

kizaru ,aokiji , akainu bu adamı bebe maması yapar yerler :D sen wb tayfasını gücsüz görüyorsun, çünkü amirallere yenildiler. hatta bir tanesi garp + 3 amiralden darbe aldı ama hala daha saglamdı. teke tek tarafsız bir alandaki vsde bile öyle kolay yenilmezdiler. ah o diz çöken babaları :p

o yüzden crackerı yüceltirken, amiralleri kücültme bence, anladıgım senin kafanı doflamingo amiral ederciler karıstırmıs, ama benim okudugum mangada akainu isshoyu degl doflamingo, yanında law ve luffyide alsın diye gönderiyor ;)
Suçlu İssho.

Meteorlari yagdirip adayı icindekilerle denizin dibine gommedigi için boyle oldu.

İlla bazi şeyleri görmek gerekmiyor. İssho'un bunu yapabileceğini bilmek yeterli aslında ama herkese yetmiyor herhalde :(

Cracker zırhından ZORLA Luffy tarafından çıkartıldı. G4'le şuan tek yiyebilir.

Ayrıca Marine bile adamın gerçek resmini bulamamış herifi bu hale getirmek bile her baba yiğidin harcı değil. Luffy baya iş yapmış. Bu kadarı yeter benim için.
Yeme ihtimali düşük bence adamın dediği şey zırhı kıran düşmanların az olduğu. Bu yüzden övüyor Luffy'i yani eğer böyle ise zırhı kıran herkesten dayak yemesi lazım bu adamın. Bana pek mantıklı gelmiyor bu.

şimdi luffy bunu yendi diyelim , sanki bigmom inmeyecekmiş gibi geliyor, zaten tek başına bir yonkoda gelse indiremez :( yani ilk inen yonko kaido olacak gibi :(

kısacası bigmom luffy ile arkadaş felan olacak, son savaşta yardım edecek.

Sanji'nin kötü mazisi beklediğimden de kötüymüş herhalde. Ichıji biraz alaycı birisi. Dalga geçer ama herkes anlamaz. Nıjı daha dobra. Tak diye söyler düşüncesini. En azından çıkarımım bu. :D

@Dark King @Jason Voorhees Yine bir karakterin amiral seviyesinde görülmesiyle karşı karşıyayız. :D Siz ilgilenirsiniz diye düşündüm. :)

Ichiji (Parıldayan Kırmızı)
Niji (Yıldırım Mavisi)

Meyve teorilerini alalım :)

Bu da bellerinde ki sembolleri. Anlamı ne acaba?
Bence bunlar da meyve yok teknikleri öyle Sanji de Kara bacak ya bunların da teknik isimleri öyledir diye düşünüyorum. Bunlar zaten teknoloji de öndeler meyve ye ihtiyaçları var mı bilemiyorum. Tabi Reiju istisna da .s

Bence bunlar da meyve yok teknikleri öyle Sanji de Kara bacak ya bunların da teknik isimleri öyledir diye düşünüyorum. Bunlar zaten teknoloji de öndeler meyve ye ihtiyaçları var mı bilemiyorum. Tabi Reiju istisna da .s
Kara bacak Sanji'nin lakabı aynı şekilde bunların lakapları da bunlar galiba ama belinde ki sembollerde yıldırım tarzı bir şey var Niji de Yıldırım hızında olabilir :)
Meyveleri vardır diye düşünüyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık