Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirallerin gücünü anlıyor musunuz beyler? Amiraller salt bire bir adamı değiller. Alin iste su klonların karşısında meteor yagdiracak İssho'yu, ryusei kazan yapıp onları eritebilecek Akainu'yu düşünün, alayını dondurup kırabilecek Aokiji'yi, ortalığı lazer manyağı yapabilecek Kizaru'yu düşünün. Ve bu adamlarin gucleri sınırlı değil.

@Mercury

Ben mantıklı mi dedim? Aksine mantıksizligini dile getirdim. Okumadan mi yaziyorsun sen?

Sanji'yi görmek iyi geliyor.Abileride karizma o tarafa dönsünde artık onları izleyelim.Şu önümüzdeki 2 arc en zevk aldıgım arc'lar olabilir.Sanji ve Zoro'ya hakkını verir E.oda güzel güzel sıkılmadan izlerim.

Mihawk gelip şimdi Luffy'yi kesse Zorocular gene oradan pay çıkaracak. Frekanslar çok farklı. :/ Adamın hakisi zaten çok fena. Luffy gördüğüm en sert haki diyorsa orada duracaksınız. Zoro'yu ilgilendiren bir kısım yok burada.

Gelelim bölüme. Spoiler konusunda da yazdım. Milleti anlamıyorum ki niye gaza geldiler. Koskoca 860 milyonluk as adam Luffy'ye zarar veremeyecek miydi? Ula vermezse saçma olurdu zaten. Tek çizik almadan bu adamlara karşı kazanmak amiral ve yonkouların yapabileceği bir şey. "Ahahaha Kraker kalktı, ahhaha kesti xD" lan normali bu zaten. Leyla mısınız nasıl okuyorsunuz şu seriyi? :D

Mangayı okudum cracker amiral seviyesi diye yazmıyor hiç bir yerde :(
şimdi mingoya bazıları amiral seviyesi diyordu bazılarıda amiralin bir tık altı peki bu adam şuanda mingodan güçlü ise ve dressrosada luffy g3 ile fujitoraya hasar veya yumruklayıp fırlatabildıyse fakat crackere ne g2 ne g3 etki etmiyor ve g4 ile zorlanıyorsa seviyesi ne oluyor :D

adam amiral seviyesinde çıktı :( bunları görünce wb nin tayfası çok güçsüz gibi geldi.
kizaru ,aokiji , akainu bu adamı bebe maması yapar yerler :D sen wb tayfasını gücsüz görüyorsun, çünkü amirallere yenildiler. hatta bir tanesi garp + 3 amiralden darbe aldı ama hala daha saglamdı. teke tek tarafsız bir alandaki vsde bile öyle kolay yenilmezdiler. ah o diz çöken babaları :p

o yüzden crackerı yüceltirken, amiralleri kücültme bence, anladıgım senin kafanı doflamingo amiral ederciler karıstırmıs. ama benim okudugum mangada, akainu; isshoyu degil doflamingo, yanında law ve luffyide alsın diye gönderiyor ;)

Yami

Mangaya baktım şuanda kraker harbi büyük adammış :(

edİt ; Bir amiral değil tabiki :)

şimdi mingoya bazıları amiral seviyesi diyordu bazılarıda amiralin bir tık altı peki bu adam şuanda mingodan güçlü ise ve dressrosada luffy g3 ile fujitoraya hasar veya yumruklayıp fırlatabildıyse buna yapamadıysa ama crackere ne g2 ne g3 etki etmiyor ve g4 ile zorlanıyorsa seviyesi ne oluyor :D
Bunların hepsi olunca amiral seviyesi mi oluyor?
Hele de bazıları doff amiral seviyesi dedi diye.
Ne içtiysen bende istiyorum :(

kizaru ,aokiji , akainu bu adamı bebe maması yapar yerler :D sen wb tayfasını gücsüz görüyorsun, çünkü amirallere yenildiler. hatta bir tanesi garp + 3 amiralden darbe aldı ama hala daha saglamdı. teke tek tarafsız bir alandaki vsde bile öyle kolay yenilmezdiler. ah o diz çöken babaları :p

o yüzden crackerı yüceltirken, amiralleri kücültme bence, anladıgım senin kafanı doflamingo amiral ederciler karıstırmıs, ama benim okudugum mangada akainu isshoyu degl doflamingo, yanında law ve luffyide alsın diye gönderiyor ;)
amiral seviyesi dediysek onlardan güçlü demedik, bu amiral seviyesindeyse diğerlerinden güçsüz olabilir illa onlarla aynı seviyede olmasına gerek yok :D

Bunların hepsi olunca amiral seviyesi mi oluyor?
Hele de bazıları doff amiral seviyesi dedi diye.
Ne içtiysen bende istiyorum :(
bazılarının amiral seviyesi demesini bırakalım amiralin bir tık altı diyelim bu adam mingodan güçlü olduğuna göre denizcilerde olsa bunu ne yaparlardı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık