Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl bombayı belli oldu ya düğün hediyesi değiş tokuşundan bahsediyor BM. Kesin bizimkilerden aldıkları bomba patlayacak.

Bu adamın gerçek halini az kişinin görmüş olması, gerçek halinde dahi bir suru klon yaratması bana dayanıklılık konusunda cok uber olmadığını düşündürüyor.
Di mi? Gerçek bedenine ulaşıldı mı gidecek gibi.
Luffy'nin Dof'a karşı kullanmadığı teknikleri olduğuna iyi bir işaret organ tekniği. İki haftada yeni teknik üretmediyse tabi. :D
He yahu. Bir de o var. Zaten Kaido'yu KKG ile yenerim diye düşünüp Momo'ya o lafları etmemiştir. :D

Yahu bu luffu marinefordda mihawka karşı hakisini kullanıp kolunun kesileceğini farketmiş adam. Nasıl şimdi kolunu kestirtti anlamış değilim. Hakisi mi azaldı yavrumun?

karolla

@Alpamis Luffy'nin craker karşısında G4 ile zar zor dövüşebileceğini söyleyenlere dediği şey :)

@Monkey D. Luffy tamam.

@Beijin senin ufaktan bir şansın var belki iner.

Nick değiştirmiş :p

@Jason Voorhees yonkou ile dövüşebilecek güç crakerdenasdhghgasjasas

@Millennium Wizard :/

@Izuku Midoriya Dayaktan kurtuldu iyi ki :p

@MDL_Roronoa Çok üzülüyorum bu çocuğa :ühü:

Krakerle baş edemeyen luffy, kaidou falan için kolay lokma değilmiş.

Mihawk en güçlü kılıç ustası. Craker de kılıç ustası. Direkt Mihawk > craker düz mantığı. Craker luffynin kolunu yarıya kadar keserse Mihawk o kolu?

@Vicious Yukarıdaki şahıs için yaptığım yorum senin için de geçerli. Bu bölümle mihawk ve dof arasındaki fark bile açıldı.

Lufy niye k. Haki kullanmıyor etkin bir şekilde, bunun k. Hakisi durup dururken birden mi artacak?

K. Hakiyi artık hafiften işlemesi lazım.

Yahu bu luffu marinefordda mihawka karşı hakisini kullanıp kolunun kesileceğini farketmiş adam. Nasıl şimdi kolunu kestirtti anlamış değilim. Hakisi mi azaldı yavrumun?
Bu da ayrı bir efsane. Nedense bir tek Mihawk'a karşı çalıştı. Yoksa Mihawk mı bir şey yaptı? Bence bu daha olası. Zaten o sahnede Mihawk'ın gözünü direk çizmiş Oda. Ve etrafında belirgin çizgiler var.

He yahu. Bir de o var. Zaten Kaido'yu KKG ile yenerim diye düşünüp Momo'ya o lafları etmemiştir. :D
Yok Luffy o büyük lafları hep eder de sonradan yenmenin bir yolunu bulur. Oda'nın dediği gibi, şu an Luffy'nin Kaidou'yu yenmesinin yolu yok. Zamanı gelince olur. :D

Bu arada Mom Luffy'nin düştüğünü mü düşünüyor, ben mi yanlış anladım? Hayal kırıklığına uğramış gibi konuşuyor. Luffy bi Cracker'ı bile yenemedi, hep laftan mı ibaretmiş yani diye. Yoksa o lafları Cracker'a mı ediyor. :S

Yami

@Alpamis Luffy'nin craker karşısında G4 ile zar zor dövüşebileceğini söyleyenlere dediği şey :)

@Monkey D. Luffy tamam.

@Beijin senin ufaktan bir şansın var belki iner.

Nick değiştirmiş :p

@Jason Voorhees yonkou ile dövüşebilecek güç crakerdenasdhghgasjasas

@Millennium Wizard :/

@Izuku Midoriya Dayaktan kurtuldu iyi ki :p

@MDL_Roronoa Çok üzülüyorum bu çocuğa :ühü:

Krakerle baş edemeyen luffy, kaidou falan için kolay lokma değilmiş.

Mihawk en güçlü kılıç ustası. Craker de kılıç ustası. Direkt Mihawk > craker düz mantığı. Craker luffynin kolunu yarıya kadar keserse Mihawk o kolu?

@Vicious Yukarıdaki şahıs için yaptığım yorum senin için de geçerli. Bu bölümle mihawk ve dof arasındaki fark bile açıldı.

Hiçbiri bunlar değil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık