Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende en fazla 5 diye hatırlıyorum :) ama hafızama çok güvenmem :/
Güvenmemekte haklısın. :/
Şabondiden sonra takibe başladım en fazla 5 ötesi yok,ama sonrasında o kadar tatil verdiki bi ara artık çizmeyecek sandım
Hafızanıza hayran kaldım ikinizinde :/

Ben 6 bölüm ard arda çıkardığını hatırlıyorum şahsen :)

Ayrıca şu salı günü de çabucak geçsinde spoiler gelsin.Sanji konusundan samuray konusuna geçilmesini istemiyorum açıkçası.Bir de bununla uğraşmayalım 2-3 bölüm :( Luffy direk Pekoms'la yardırsın gitsin.Zoro da geliyorsa gelsin gelmiyorsa fazla konuşmasın.Açıkçası Luffy'den başkasının gözüküp gözükmemesi umrumda değil. :/ Luffy zaten Pekoms daha ne olduğunu anlamadan toplar kişileri etrafına :D Bu kişilerden birinin Marco olmasının bi mahsuru olmaz benim için. :/ Hem Weeble konusu da aradan çıkabilir. :)

E sanji evlenecek diil ya bekar bi abisi olmasada belki bekar bi kardeşi vardır.
Yahu bu arada 3 kardeş oldukları kesin mi başka karfeşleri olabilir mi acaba sanjiden küçük ? Ben öyle bir bilgi hatırlamıyorumda.
Ben üç kardeş diye hatırlıyorum da nereden bilmiyorum. Diğer ikisi evlidir büyük ihtimalle. Aksi takdirde neden sanji yi evlendirsinler. Ya da sadece sanji değil diğerlerini de evlendirirler
812 son sayfa.

Edit: Son kare :)

Belli olmaz belki gider, bi ümit. :D
Gider gider... Sanji kardeşini bırakmaz Zoro dan bahsediyoruz... Öyle Sanji yi sevmiyo gibi görünsede hatırlarsanız Kuma nın elinden sanjiyi tek hamlede aldı kendini koydu ortaya... Sanjinin başına bir iş gelse ki geldi zoro lufy den önce yakar ortalığı izleyin ve görün...

Cidden o üçlünün uyuması kadar saçma bi olay yok. Hadi franky brook u geçtim robinin uyması :/ Şu zoo ya keşke çıkmasalardı ya :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık