Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Oda'nın kendi söylemi diye biliyorum :)

Bu arada hakkaten Luffy nasıl vazgeçecek ki?Vazgeçmez.Ki haklı da..Sanji'nin Big Mom'ı adamlarını ve ailesini dövüp geri gelmesini bekleyecek değil ya. :)
Ya diyorum bak abisi olmasa bile vinsmokelerin başka bir oglu BM un başka bir kiziyla evlenir . Klasik yeşilçam senaryosu yani ayrıca odanın trollemesi normal yani

Dostum kusura bakma gerçekten saçma bir teori olmuş :D Ama yinede eline sağlık.
En komik yerlerinden 1i sanki power up oyunlardaki gibi bi kutu içindede zoro gidip wanodan alıyor:)insanın aklına acaba kim düşürmüşte zoro alıyor düşüncesi geliyor:)
Ayrıca BB yorulmuş ama lufy gidip onu alıyor,kardeş pazardan elmamı alıyorsun :)lufyy o zamana kadar müzikmi dinliyordu hiç mi yorulmadı bu adam:))

Bence Luffy gidecek Bon Clay'ı alacak ve Sanji ile yer değiştirecek.
Ona gerek yok bir arkadaş dedi law ruh degiştiri diye ama trol oda nunun yeriine samurayların saçma sapan kostümleriylede iş yapmaya çalışacaktır. Sahi aklıma geldide bu seride gizli gidecek bi dünya yol var yahu, dügün hediyesi bir truva atı yada kale meyvesi yiyen adamın kalesi,ama bon clayde iyiydide kimile yer degiştirecek?
Ha bu arada law ruh meyvesini pekomsla lufye kullandırırsa asıl pekoms ne yapcak lufy bedeninde? O olmayabilir aslında hem pekoms begeyle heaaplaşmak istiyor, heralde en saçma yol hangisiyse onu seçer lufy malum aptal ya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık