Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte burda tek sıkıntı neden daha öncesinde abisiyle şuan ki kişinin evlendirilmesi yoluna gidilmemiş. Demek ki Sanji'yi de bir şekilde kendilerine bağlamak istiyor Germa66. O yüzden BM'den olur olsa bile Germa66 sıkıntı çıkarır.
Ne biliyorsunuz arkadaş bekar olduğunu adamın abisinin :D

Ona gerek yok bir arkadaş dedi law ruh degiştiri diye ama trol oda nunun yeriine samurayların saçma sapan kostümleriylede iş yapmaya çalışacaktır. Sahi aklıma geldide bu seride gizli gidecek bi dünya yol var yahu, dügün hediyesi bir truva atı yada kale meyvesi yiyen adamın kalesi,ama bon clayde iyiydide kimile yer degiştirecek?
Ha bu arada law ruh meyvesini pekomsla lufye kullandırırsa asıl pekoms ne yapcak lufy bedeninde? O olmayabilir aslında hem pekoms begeyle heaaplaşmak istiyor, heralde en saçma yol hangisiyse onu seçer lufy malum aptal ya...
Sanji'e bürünecek işte. Big Mom'un düğününe gidip evlendikten sonra, "böyle bir meyve yedim, arada sırada yüzümü değiştirebiliyorum" der.

E sanji evlenecek diil ya bekar bi abisi olmasada belki bekar bi kardeşi vardır.
Yahu bu arada 3 kardeş oldukları kesin mi başka karfeşleri olabilir mi acaba sanjiden küçük ? Ben öyle bir bilgi hatırlamıyorumda.
Ben üç kardeş diye hatırlıyorum da nereden bilmiyorum. Diğer ikisi evlidir büyük ihtimalle. Aksi takdirde neden sanji yi evlendirsinler. Ya da sadece sanji değil diğerlerini de evlendirirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık