Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JamesLogan

Sonra WB hater ı diyorlar bana. O WB sizin hayallerinizdeki en güçlü adam olan WB değildi. MF'deki ezik, hasta, iki ayağı çukurda, haki kullananayan WB'a rakip oldu diye Sakazuki'yi abartıyorsunuz. Shanks gelince niye geri adım attı. Genç ve unvanın hakkını veren WB Sakazuki falan dinlemezdi. :(
Bunları biliyorum da Mf'ye ilk çıktığı zaman Wb yine küçümsenecek bir durumda değildi. :( Kalbi teklemeden önce hiçbir amiralden darbe almadı oraya buraya savuruyordu amiralleri. Ne zaman kalbi tekledi işte o zaman delmeye başladılar. Akainu'yuda küçümsememek gerekiyor böyleyken böyleydi diyerek adam sağlam yiğidi öldür,hakkını yeme.

Bunları biliyorum da Mf'ye ilk çıktığı zaman Wb yine küçümsenecek bir durumda değildi. :( Kalbi teklemeden önce hiçbir amiralden darbe almadı oraya buraya savuruyordu amiralleri. Ne zaman kalbi tekledi işte o zaman delmeye başladılar. Akainu'yuda küçümsememek gerekiyor böyleyken böyleydi diyerek adam sağlam yiğidi öldür,hakkını yeme.
İkisi ayrı ayrı serideki sayılı güçlü kimselerden, bunu itiraz olmaz sanırım. Benim belirtmek istediğim Mf'deki Wb'nin durumu. Meyvesi en güçlü paramicia olmasının hakkını verdi. Kalbi teklese dahi meyve iş gördü. Sakazuki de meyveye karşı etkisizdi. O haldeki Wb Sakazuki'ye zaten rakip olamazdı, olamadı.

Cedric

Açıkçası Sengoku istifa ettikten sonra mal davar işine girer diye ümit ediyordum ama müfettiş olmuş. :D :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık