Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB falan hikaye. Luffy geçerken alır WByi bir G3e bakar. G4 açarsa hele ufff yerden yere vurur beyaz bıyığı.

Lufy galiba ilk kez g2+g3 kulladı yada bana öyle geldi. lufy G3 yaparken de duman çıkıyor mu? Fujitora bence bundan dolayı son anda tepki verdi.

Yoo, bilakis o WB bile Sakazuki'ye dünyayı tersten gösterdi anlamına gelebilir eğer bir manaya gelecekse. Ki BB Shanks'ın bizzat gidip kendisi hakkında uyarıda bulunduğu biri.
Aynı Teach'in Akainu ve Shankstan kaçtığı gerçeği ki orada geri çekildi diyebilirsin fakat kaçmasada ölürdü herneyse bu bölümü kapsamıyor bunlar senin diyeceğini de dinleyip bitirmek en güzeli olacaktır .

Lufy galiba ilk kez g2+g3 kulladı yada bana öyle geldi. lufy G3 yaparken de duman çıkıyor mu? Fujitora bence bundan dolayı son anda tepki verdi.
Bir kere Thriller Bark'ta kullandı. G3'ten duman çıkmıyor.

Aynı Teach'in Akainu ve Shankstan kaçtığı gerçeği ki orada geri çekildi diyebilirsin fakat kaçmasada ölürdü herneyse bu bölümü kapsamıyor bunlar senin diyeceğini de dinleyip bitirmek en güzeli olacaktır .
Sen üçüncü bir şahsı mevzuya dahil etmemiş olsan çok iyi olacaktı. Zira ben One Piece'te kişiler kıyaslanırken başkalarıyla olan ilişkilerinin örnek verilmesine karşıyım. Meşhur örnek; a b'yi yener, b c'yi yener, c a'yı yener. One Piece buna gebe bir seri.

Bir kere Thriller Bark'ta kullandı. G3'ten duman çıkmıyor.

Sen üçüncü bir şahsı mevzuya dahil etmemiş olsan çok iyi olacaktı. Zira ben One Piece'te kişiler kıyaslanırken başkalarıyla olan ilişkilerinin örnek verilmesine karşıyım. Meşhur örnek; a b'yi yener, b c'yi yener, c a'yı yener. One Piece buna gebe bir seri.
Hakkın var doğrudur fakat bu sefer olmak zorunda idi yoksa ifade edemezdim :(

-Law bu kadar klişeden sonra tayfaya gelir herhalde ilk Kanpai diyen ben olayım.

-Bu bölümden sonra da danaya girer gibi Luffy'de yanına supernovaları toplayıp yonkou'lara giricek mevzusu kapanır umarım.

-Artık arc'ta nerdeyse bittigine göre işsizliğin örneği olarak bu arc sahne alan karekterlerden en sevdiklerime dair bir liste yapayım.
1-Zoro
2-Sanji(Çok özledik be)
3-Franky.Robin,Sabo,Doflamingo
4-Law(Başlarda sevmesemde son bölümlerde ısındım baya) , Sengoku(Öncedede severdim ama bu arc daha fazla sevmeye başladım emeklilik ayrı bir hava katmış.)
5-Cavendish,Bartolomeo
6-Nami,Chopper,Brook
7-Kyros(Çok gereksiz sahnelerde yer alsada en güzel fb bunundu)
8-Senor pink,Baby 5,Viole
9-Fujitaro(Başta korsanları sayısı deil koruyacamğımız sivillerin sayısı önemli deyince,en sevdiğim amiral bu olur demiştim ama sonra ne yaptılarını anlayabildim ne konuştuklarını,boş bir karekter olup çıktı.)
10-Luffy,Usopp
Böyle yazınca sanki konusuda varmış gibime geldide neyse.Genel listem böyle unuttuklarım yoktur herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık