Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonra WB hater ı diyorlar bana. O WB sizin hayallerinizdeki en güçlü adam olan WB değildi. MF'deki ezik, hasta, iki ayağı çukurda, haki kullananayan WB'a rakip oldu diye Sakazuki'yi abartıyorsunuz. Shanks gelince niye geri adım attı. Genç ve unvanın hakkını veren WB Sakazuki falan dinlemezdi. :(
O takılacak bir mevzuu değil. Mangaka savaşı bitirmek istiyordu, Akainu dalsa Shanks ister istemez karşılık verirdi ki Shanks'ınkini tayfası ve denizciler çay içip onları izlemeyeceğine göre. Yoksa WB'ye dalmaktan korkmayan adam Shanks'tan korkmaz. WB ne kadar da yaşlı olsa Akainu'yu öldürecek gücü vardı. Ölümden korkan bir tip değil Sakazuki.

Zaten tek de dalmayacak, orası savaş alanı. Kizaru da yardım eder, Aokiji de. WB'ye hepsi nasıl daldıysa öyle. Eğer orada savaş çıksa Shanks ve tayfası yok olurdu. Orada eski üç amiralin yanı sıra Sengoku ve kayışı koparmış bir Garp var. Mangaka kıyağı Shanks ve ekibine geçmişken gelip o sahneyi Akainu genç yonko görünce korktu laa diye yorumlamak ne güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık