Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 765: Kader Adası: Minion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fanları yüzünden Dof'tan tiksinmeye başladım iyice adamlar Rociye bk atıyor lan böyle bir şey olabilirmi o karatersiz Dof güya ailesinden biri olarak gördüğü çok değer verdiği Vergo ve Monet'in ölümüne 0,5 saniye üzülüyor ardından planlar olaylar devam zülmetmediği masum kalmamış yapmadığı pislik kalmamış laf yok ama Roci böyle bir tehditi engellemye çalıştığı için karaktersiz oldu canım tamam. Adam sırf bebeler acı çekmesin diye kötü adamı oynuyor Dof'tan uzaklaştırıyor hiç bir bağı olmadığı bir çoçuk için yırtınıyor az da olsa yüzü gülsün diye şekilden şekilde giriyor ama daha tam övülecek kıvama gelememiş demek ki Dof'un ayaklarına kapanıp waka sama dediğin an kral olacak gözümüzde

Girmez,girmesin.Luffy ayarı adam.İkincisi lider özellikli birisi,adamı tayfaya alıyorsan 2.kaptanlık vermezsen haksızlık olur resmen.

Bellamy gelebilir hiç istemesem de.

Beraberce dünyanın .mına koysunlar yani. Neymiş? Fikir. :) İntikamı sadece kendisine zulmedenlerden ve sorumlu kişilerden alsa haklısın kardeşim diyeceğim. Adam şeytan yahu. Zulmetmeyeceği masum yok. Sırf kardeşi diye yaptığı ve yapması muhtemel bütün pisliklere eyvallah mı diyecek? Neymiş? Kardeşiymişmiş çocukluğunda kurtarmış olabilirmişmiş.

Muhtemelen yıllardır zaten zulmetmiyor muydu kardeşiyle diyeceksin. Zulmetmiş ama ben nihai hedefe bakarım. Amaç ne? Doflamingo'yu durdurmak. Peki bu adamın görevi neydi? Çoluk çocuğun tayfaya katılmasına engel olmak. dostum biz Corazon'u Law'a yardım ettiği için değil küçük bir çocuğa yardım ettiği için seviyoruz.
Yazdıklarımı okuyarak cevap atsan mutlu olurdum.
Yinede ben sana ufak bir cevap yazayım.

Kendisine zulmedenlerden intikam almanın yolu muhakkak ki başlarının da canını yakacaktır ancak amaç buysa geri kalanın pek anlamı kalmıyor.
Misal Law Corazan için Doflamingodan intikam almak istiyor. Sonuçta başına bir şey geldiyse bunu yapan Doflamingo ancak plan başarıya ulaşıpta Kaido adaya gelirse bir tek Doflamingoyu öldürüp gidecek mi sanıyorsun.
O zaman Luffy de durdurulmalı. Korsan Kralı olmak için yapmayacağı şey yok sonuçta. Gidip insanların hayallerini mahvediyor. Bu dünyada kötülük yapmayan bir tek Luffy yok. Karşısına Korsan Kralı olamak isteyen iyi kalpli birisi çıkınca ne yapacak. Al kardeş sen ol ben iyi olayım o yeter bana mı diyecek.

Fanları yüzünden Dof'tan tiksinmeye başladım iyice adamlar Rociye bk atıyor lan böyle bir şey olabilirmi o karatersiz Dof güya ailesinden biri olarak gördüğü çok değer verdiği Vergo ve Monet'in ölümüne 0,5 saniye üzülüyor ardından planlar olaylar devam zülmetmediği masum kalmamış yapmadığı pislik kalmamış laf yok ama Roci böyle bir tehditi engellemye çalıştığı için karaktersiz oldu canım tamam. Adam sırf bebeler acı çekmesin diye kötü adamı oynuyor Dof'tan uzaklaştırıyor hiç bir bağı olmadığı bir çoçuk için yırtınıyor az da olsa yüzü gülsün diye şekilden şekilde giriyor ama daha tam övülecek kıvama gelememiş demek ki Dof'un ayaklarına kapanıp waka sama dediğin an kral olacak gözümüzde
İnsanlara alattığımı sana da yazayım ve direk isimle hitap ederseniz memnun olurum. Şayet forumda Corazanın dediğiniz kadar da masum olmadığını savunan bir tek ben varım.

Ufak bir soru sorayım o zaman sana. Luffy şu ana kadar hep zalim insanlarla karşılaştı. Bir gün olur da karşısına iyi bir Korsan Kralı adayı çıkarsa ne yapacak. Tada dövüşmeye başladı bu adamla Zoro araya girip kaptan yapma gözünü seveyim iyi adamların ne suçu var KK olmayıver diyecek mi?

Ben sana laf anlatmaktan bıktım sen anlamamkta ısrarla diretiyorsun. Bu konuda da pek tartışmaya girmek istemiyorum ama.

Sadece Lawa yardım ettiği için bu herife "adamın dibi,bu kadar adam olunur işte" gibi söylemler gelmesi gerçekten ilginç. Şayet adam hiç çekinmeden milleti gasp eden yağmalayan birisi.
sen olaya yanlıs yaklasıyorsun bence . ordakı olay gasp etmek degıl sadece

İnsanlara alattığımı sana da yazayım ve direk isimle hitap ederseniz memnun olurum. Şayet forumda Corazanın dediğiniz kadar da masum olmadığını savunan bir tek ben varım.

Ufak bir soru sorayım o zaman sana. Luffy şu ana kadar hep zalim insanlarla karşılaştı. Bir gün olur da karşısına iyi bir Korsan Kralı adayı çıkarsa ne yapacak. Tada dövüşmeye başladı bu adamla Zoro araya girip kaptan yapma gözünü seveyim iyi adamların ne suçu var KK olmayıver diyecek mi?
Genelde senin yorumların tetikliyor böyle tepkileri ama bir tek sen değilsin bunu yapan o yüzden çoğul eki kullandım. Allah aşkına o soruyla konumuzun ne alakası var bi açıklayıver

Ben sana laf anlatmaktan bıktım sen anlamamkta ısrarla diretiyorsun. Bu konuda da pek tartışmaya girmek istemiyorum ama.

Sadece Lawa yardım ettiği için bu herife "adamın dibi,bu kadar adam olunur işte" gibi söylemler gelmesi gerçekten ilginç. Şayet adam hiç çekinmeden milleti gasp eden yağmalayan birisi.
Zaten herkes ilginç sen normalsin , o zaman adam ope opeyi de gaspetti gaspçı mı şimdi bu adam ? Yani bilemeyiz o yüzden sen doflamingo fanlığına devam et fujiyi indirir aokijiyi keser falan demeye :) Doflamingoyu ben de severim de Rociyi daha çok sevdik suç mu? :)

Demez, demesine gerek yok bence. Hem ayrica KK'nın içeriğini önce bi' doldurmak lazım, sonra tartışmasına girmek gerek.

Genelde senin yorumların tetikliyor böyle tepkileri ama bir tek sen değilsin bunu yapan o yüzden çoğul eki kullandım. Allah aşkına o soruyla konumuzun ne alakası var bi açıklayıver
Coranın yaptığı şey o yazdığım sorudan farksız. Luffy nasıl aklına koyduysa KK olmayı ve her seyi yapıcaksa bu yolda Doflamingo da intikamı aklına koymuş ve bunun için çabalıyor. Hedefler farklı olduğu için karşılarına çıkan engellerde farklı tabi ancak Luffy ana karakter olmanın etkisiyle şu ana kadar sürekli zalimlerle dövüştü. Doflamingonun hedefi zaten kendisine zulüm edenler. Bunu yapanların da halk olduğunu var sayarsak intikamı halktan alması çılgınlık oluyor. Ben de diyorum ki Luffynin karşısına bir gün eli,yüzü,kalbi temiz bir rakibin çıkması halinde Corazonun halkı korumayaçalışıp ihanet ederek denizcilerle iş birliği yapması gibi Zoro da Luffynin önünü keser mi?
Keserse sizin gözünüzde adamın dibi mi olur?

Demez, demesine gerek yok bence. Hem ayrica KK'nın içeriğini önce bi' doldurmak lazım, sonra tartışmasına girmek gerek.
Demez ve demesine gerek yoksa Corazan Doflamingo hikayesinde yaptığı hareketle nasıl oldu da adamın dibi oldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık