Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 765: Kader Adası: Minion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İhanetinin içinde bile bir bağlılık var. Kardeşinin çılgınlığını kontrol altına almaya çalışıyor. Tam olarak ihanet denemez.
Öldürmek istese öldürürdü çoktan.
Neye göre çılgınlık oluyor. Kendi fikir ve görüşleri doğrultusunda çılgınlık olabilir ancak bu adam geçmişinin intikamını istiyor. Law da Doflamingodan intikam almak ve onu öldürmek istiyor bu durumda Coranın ruhu gelse Law yapma bu çılgınlık mı diyecek?

Roronoa Zoro

Neye göre çılgınlık oluyor. Kendi fikir ve görüşleri doğrultusunda çılgınlık olabilir ancak bu adam geçmişinin intikamını istiyor. Law da Doflamingodan intikam almak ve onu öldürmek istiyor bu durumda Coranın ruhu gelse Law yapma bu çılgınlık mı diyecek?
Bilemeyiz. Ölü sonuçta.

aklıma bir şey takıldı:bilmem: sezsizlik meyvesi algı hakisinin kantırımı yoksa tam mı tersi? mesela karanlıkta bastığı adamlardan birinde algı hakisi olsa fark edermiydi, sesini duyarmıydı, yoksa sadece varlığından mı haberi olurdu:hmm: :ehe:

Evet anti roci hayranları çıkmaya başladı ve tamamen dof fanlığı yüzünden :D Roci hakkaten adammış ya.
Ben sana laf anlatmaktan bıktım sen anlamamkta ısrarla diretiyorsun. Bu konuda da pek tartışmaya girmek istemiyorum ama.

Sadece Lawa yardım ettiği için bu herife "adamın dibi,bu kadar adam olunur işte" gibi söylemler gelmesi gerçekten ilginç. Şayet adam hiç çekinmeden milleti gasp eden yağmalayan birisi.

Beraberce dünyanın .mına koysunlar yani. Neymiş? Fikir. :) İntikamı sadece kendisine zulmedenlerden ve sorumlu kişilerden alsa haklısın kardeşim diyeceğim. Adam şeytan yahu. Zulmetmeyeceği masum yok. Sırf kardeşi diye yaptığı ve yapması muhtemel bütün pisliklere eyvallah mı diyecek? Neymiş? Kardeşiymişmiş çocukluğunda kurtarmış olabilirmişmiş.

Muhtemelen yıllardır zaten zulmetmiyor muydu kardeşiyle diyeceksin. Zulmetmiş ama ben nihai hedefe bakarım. Amaç ne? Doflamingo'yu durdurmak. Peki bu adamın görevi neydi? Çoluk çocuğun tayfaya katılmasına engel olmak. dostum biz Corazon'u Law'a yardım ettiği için değil küçük bir çocuğa yardım ettiği için seviyoruz.

4 5 bölüm birikmiş sanırım hepsi fb . Haftaya okuruz artık
Lawa baya bir bölüm ayırdı . Artık tayfada diyenlerinde sayısı artmıştır

Beraberce dünyanın .mına koysunlar yani. Neymiş? Fikir. :) İntikamı sadece kendisine zulmedenlerden ve sorumlu kişilerden alsa haklısın kardeşim diyeceğim. Adam şeytan yahu. Zulmetmeyeceği masum yok. Sırf kardeşi diye yaptığı ve yapması muhtemel bütün pisliklere eyvallah mı diyecek? Neymiş? Kardeşiymişmiş çocukluğunda kurtarmış olabilirmişmiş.
İyi uçuşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık