Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son zamanlarda çıkan en güzel bölümdü. Her yerden ilerleme oldu ve güzel sahneler gördük. (Sanji tarafı hariç :D Onlar Dressrosa bitene kadar görünmeyecekler büyük ihtimal.) Barto reyiz tayfaya bir adım daha yaklaştı. Sabo'dan sonra Fujitora'da gücünü gösterdi bu dövüşte eşitliğin bozulacağını düşünmüyorum sıra sıra baskın çıkarlar fakat sonuca ulaşamazlar gibi geliyor. Rebecca Shirahoshi ile akraba olduğunu bir kez daha kanıtladı. Kyros fena intikam alacak gibi umarım öldürür Diamante'yi. Son olarak Law'ın da kelepçeleri açıldı şimdi Doflamingo düşünsün :ehe:

@metra2

o karşılaştırmayı ben yapmıştım. yapmamın sebebi de Sabo'yu çok ezmeleriydi. dediklerinde haklısın katılıyorum. ama "Sabo kim ki amirale denk olsun, adam amiral" demeye getirince çoğu arkadaş, ondan öyle karşılaştırma yapmak zorunda kaldım. belki de yanılıyorum, bunu şu an Oda'dan başka kimse bilemez. ben sadece kendi görüşlerimi söyledim. daha ortada birşey yokken kıyaslama yapılması beni buna itti. ben de Sabo'nun yeni yetme olmadığını söyledim. herşeyin sonucunu yakında görcez, Oda amcam bunu gösterecek. bu manga de gösterdi ki "şu an" ikisinin de birbirine üstünlüğü yok. son olarak da herkesin görüşüne saygı duyuyorum ve aynı anda da benim görüşlerime saygı duyulsun istiyorum. burada yazdıklarım "sadece kendi görüşlerimdir, kesin böyledir demiyorum." bunu böyle de anlamayın. hepimiz şu çok sevdiğimiz animeden zevk almaya bakalım.

Son olarak Türkçe ne zaman çıkar :D bazı konuşmaları anlamadım sabırsızlıkla bekliyorum.

@M. D. Luffy

sabo kimki diyen mi vardı ? :D

adam devrimcilerin dragondan sonra gelen en güçlü adamı, eğer sabo bir amiral etmiyorsa devrimciler hükümete karşı hiç bir şey yapamaz demektir :D

Roronoa Zoro

@M. D. Luffy

sabo kimki diyen mi vardı ? :D

adam devrimcilerin dragondan sonra gelen en güçlü adamı, eğer sabo bir amiral etmiyorsa devrimciler hükümete karşı hiç bir şey yapamaz demektir :D
En mantıklısı da o olmaz mı zaten?
Zaten yapabilseler devrimi yapmışlardı çoktan, gidip de Sabo bir amiralden güçlü felan olsa mantıklı olmaz. Bir de işin içinde Luffy'nin babası Garp'ın oğlu, dünyanın en çok aranan adamı Dragon var. Allah bilir o nasıl bir canavar, Garp'ın gençliği kadar bile güçlü olsa tokat manyağı edecek demektir denizcileri.

Sabo'nun seviye belli işte.Aynı Yonkou'ların ikinci adamları gibi Sabo da amiralle dövüşebilecek fakat yenemeyecek seviyede.

Bölüm cidden iyiydi.Arkadaş laf falan ediliyor fakat OP de olmasa salı günleri doğru düzgün manga okuyamayacağız.Büyüksün Oda.

@Blackbeard

ben de bunu diyorum zaten. bazıları resmen bunu dedi. daha vs bitmeden "adam amiral daha üstün" muhabbetleri olduğu için ben de böyle dedim. bekleyip görelim, Sabo boş değildir falan dedim sadece. sonucu görmeden bilemeyiz. aynı şeyleri konuşuyoruz ikimiz de şu an :D

@Master of Puppets

yok ben abartıp da sabo amiral döver demiyorum yanlış anlaşılmasın :D

ama sabo en azından bir amiral etmeli, yada en azından uzun bir süre dövüşmeliler, eğer luffy ve law, dofu yeninceye kadar sabo fujitora'yı durdursa bile yeterli olacaktır, kizaru bile ray-san gibi bir efsaneye ''bir amirali durduruyorsun bide daha fazlasını yapmak istiyorsun... bi yürü git işine'' gibisinden birşeyler diyodu :D

Roronoa Zoro

@Blackbeard
Sanırım aynı kanıya sahibiz, E. Oda gidip de Fuji'yi Sabo'ya devirtirse çok dengesiz olacağını düşünüyorum.
Zaten devrimcilerde böyle bir tane daha adam varsa işin bu kadar uzaması çok alakasız olur.

Sabo'nun seviye belli işte.Aynı Yonkou'ların ikinci adamları gibi Sabo da amiralle dövüşebilecek fakat yenemeyecek seviyede.

Bölüm cidden iyiydi.Arkadaş laf falan ediliyor fakat OP de olmasa salı günleri doğru düzgün manga okuyamayacağız.Büyüksün Oda.
Salı? :D Robin in olduğu bölümde neden bahsediyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık