Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Vaas

Huff huff'u yeni fark ettim. Ama ona bakarsan Sabo saldırırken de Issho'dan Nghhh!!! diye inleme geliyor, zorlanıyor belli ki. Hala aynı durumdalar anlayacağın.

Mükemmel bir bölümdü. özellikle Robin'e bittim. Sabo biraz yumuldu gibi ama bence yine konuşmak için erken. daha Sabo'nun df+haki saldırılarını görmedik. aynı şekilde de Issho da yeni başlıyor gibi. bu olay Luff'nin önce tokatlanıp sonra dayak atması gibi olabilir. Sabo için de amiral seviyesi ya da altı demek için çok erken. daha savaş yeni başlıyor. ikisi de ciddileşip tüm güçleriyle savaşmaya başladıklarında görcez bakalım kim ne durumda.
Ve en önemlisi de sonunda Luffy& Law Dof'a ulaşacak. bence Law vs Sugar, Luffy vs Dof olacak. ama Sugar'da başka yetenekler var mı hiçbir bilgim olmadığı için Law hemen room açıp tek atabilir de, Sugar'ın başka yetenekleri varsa (ki muhtemelen var, ben oyuncak oluşurup savaştırabileceğini düşünüyorum) zorlanabilir de. artık bekleyip görcez Oda amcam ne yapacak.

Sabo vs Issho'nun bir kazananı olacaksa eğer bu arcta o Sabo'dur. Görünen o ki eşit seviyedeler şu an.

Luffy+Law vs Dofly+trebol-sugar.

Yeni şeyler çıkar mı? Tahmin etmek zor ama bu durumda Dof, Luffy'e kalıyor.

Diğer taraftan isshoyu ezikliyodu millet ama amiral ne? ne manaya geliyor kısıtlı durumda olmasına ragmen bize gösteriyor, gostermeye devam edecek, tabii vs bölünmezse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık