Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barto tayfaya katılma konusunda diğer seçeneklere göre farkını ortaya koyuyor gibi, git gide tayfaya katılma ihtimali yükseliyor. Gerçi bir cüce fena olmazdı, gemide yer de tutmaz hem. :ehe:

Franky ve Senor gene güldürdü, bu ikisi böyle devam ederler.

Sabo atarını yapmıştı, şimdi sıra Amiral'e geçmiş anlaşılan. O da tüm alanı açarak savaş için uygun ortamı oluşturdu. Eğer başlangıç ve bitişini göstermezse Oda, bizleri güzel bir vs bekliyor. Ama nedense Amiral biraz daha ağır basıyor benim gözümde. Daha elindeki kartları gösterdiğini sanmıyorum şimdilik klasik meyve şovu ile devam ediyor. Elindeki kılıç baston rolünden başka bir işe de yarıyorsa Sabo'nun işi zor gibi görünüyor şimdilik.

Rebecca = Shirahoshi v2. Tepkileri bile aynı. Rebecca'da klasik ada prensesi olarak adasında kalacak, tayfaya katılma ihtimali artık tamamen ortadan kalktı diyebilirim.

Cavendish'in de tahminlerde olduğu gibi atının intikamını alacak, güzel güzel. :ehe:

Dof'un yanında da Sümük adam var, Law bunu alır avans olarak Sugar'da verilebilir Law'a. Böylece Dof Luffy'nin ellerine kalır ve ortalık şenlik alanına döner.

barto çok dayanıksızdır hep bariyerin arkasına saklanıyor o yüzden dayanıklılık sıfırdır diyenler vardı :D adam direk bombalara balıklama atlıyor.. :D

birde ateş meyvesinin özelliğini gördük sanırım, magma kadar yıkıcı olmasada magmadan çok daha hızlı bir meyve bence ateş, ace in o kısa mesafede akainunun önüne atlaması olsun ve burada sabonun jet gibi fujitoraya gitmesi olsun, mera mera meyvesi aynı smokerın meyvesi gibi hızlanma ve manevra yeteneğide var bence

Güzel bölümdü öncelikle bunu söyleyebilirim.

Barto Reisin yeteneği Gladiusu tamamen etkisizleştirdi. Luffy her zamanki gibi lakap taktı yine birine . Papağan saç Barto :) . Senpaisini 2 kere etkilemeyi başardı ve gerçekten yürekten bağlı olduğunu bombaya kafa atarak ispatlamış oldu , Robin ablada Bartoya nasıl hissettiğini anlıyorum dedi. Şunu öğrendik yeteneğinin limiti var yeteneğini kullanırkende tek cepheden savunma yapıyor genelde kendisini bariyer kutunun içine kapatamaz herhalde.

Asıl ilgimi çeken kısım işte burada ; Fujitora vs Sabo

Askerler Sabonun mugiwara seviyesinden yüksek olduğunu belirtiyor öncelikle şuan adada ki 2. adam Sabodur bana göre.
İssho vs de çok rahat arada bayat espriler yapıyor ben kör bir adamım merhamet göstermeyecek misin gibi :)
Daha önce söylediğim gibi Fujitora yer çekimini sadece dikey anlamda yukarı ve aşşağı doğru kullanmıyor , büyük ihtimal yer çekiminin merkezi o kılıç olduğundan yatay olarakta gidiyor ve bu Saboyu şaşırtıyor. Meteoru bile geri püskürten yer çekiminin itiş gücü binaları kağıt gibi eziyor Logia bir beden olmasaydı Hakili bile dayanmak büyük mesele.
Ayrıca son konuşmasına bakıcak olursak Fujitora baba imanlı bir kişilik olduğunu belli etti.

Diamente , Kyrosu görünce resmen akli dengesini yitirdi kolu koparamadı ama iyi kesti bu adam fena atarlı. Güzel dozajda duygusallıkta eklenmiş aşırısını sevmiyorum tam ayarıydı . Law'ın kelepçelerden kurtulduğu an oyuncakları parçalamasıda güzeldi özlemişiz.
Sevindirici haber haftaya ara yok ve Luffy & Law vs Dof izleyeceğiz :)

Her haftanın klişe cümlesini unutmuşum pardon . " Bu sayı yine Sanjileri göremedik "

Sabo'nun karşılık verdiği sahnede ayağıyla mı Fuji'nin kılıca vuruyor yoksa ban mı öyle geliyor? kolları açık arkada, fıratpen de yok.

Roronoa Zoro

@Blackbeard
Ace gibi Akainu karşısında eziklemez de, mis gibi hakisi var dağları taşları yaran.
Ayrıca, hakikaten de yer değiştirmesi hızlı görünüyor.

Benim anladığım kadarıyla Fuji orda kalmak istiyor yani Sabonun onu orda tutması işine geliyor. ''Ben elimden geleni yaptım engel oldular'' ayağına yatma peşinde galiba. Dofun düşmesi zaten shibukailiği kaldırmak isteyen biri için oldukça iyi bir senaryo.

Benim anladığım kadarıyla Fuji orda kalmak istiyor yani Sabonun onu orda tutması işine geliyor. ''Ben elimden geleni yaptım engel oldular'' ayağına yatma peşinde galiba. Dofun düşmesi zaten shibukailiği kaldırmak isteyen biri için oldukça iyi bir senaryo.
Bu denizciler hep böyle üst düzey adamların şahsi davranışlarından kaybediyor.
Garp, anlatmaya gerek yok
Aokiji, tembelin en önde bayrak tutanı
Kizaru, Anlatılmaz yaşanır merak ediyom şöyle tüm gücüyle, hırsıyla bi mücadelesini görebilecek miyiz?
Fuji, Lord düşmanı
ee Bi Akainu ile olur mu bu iş? Olmaz tabii :D

Birde bu Fuji kesin yeni Lorda ayardır sonuçta kendi rütbesindeki başka bi amirali yok etti yıktı hayatını vicdansız. Aralarında şahsi bir husumet çizebilir Oda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık