Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heheh bu olmadı. :/
Hadi sadece bu haftalık birkaç gün geç okuruz One Piece'i ama artık Pazartesi günleri çıkacaksa işimiz var.
Bide arkadaş spoiler paylaşmış ulan gözünü seveyim bak ne güzel yine gösterecek Saboyu filan ama yapma Luffy oyuncak yapma:artiz:
Spoiler mantıklı gözüküyor bu beni daha da korkutuyor ya olacaksa Law oyuncak olsun birde Law o zeka ve meyveyle Sugarı anında paket yapamıyorsa tühh kalıbına:)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi çarşamba günleri okuduğumuz bölümler, resmi yayın tarihinin beş gün öncesi.
Bugünkü durumun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım bugün bölüm gelmeyecek (hatta Jump gelmeyecek).

Dediğim gibi net bir şey bilmiyorum ama hatırlarsınız kısa bir süre öncesine kadar, korsan manga ve anime yayınlarına, Shueisha ve Viz karşı bir uygulama başlatmıştı. Belki bunun etkisi olabilir.

Magazine, Sunday, Jump vb. dergiler, resmi yayın gününden önce dağıtım yapıyorlar. Belki de şimdi yapmadılar ya da daha farklı bir durum. Yine dediğim gibi net bir şey bilmiyorum ama görüşüm bu şekilde.

Geçen hafta da sanırım Shonen Sunday ve Shonen Magazine gecikmişti. Aynı durum bu hafta da Jump için olabilir.
Bu acı gerçeği Japonya'ya gittiğimde öğrenmiştim. Meğer adamlardan önce okuyormuşuz.
Bizim Çarşamba günleri Full HD okuduğumuz manga, orada 5 gün sonra Pazartesi günleri Shounen Jump'ın saman kağıda baskılarında okunuyor. Üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Ama ortada ağır bir hırsızlık var.

Mnagaspoiler de kullanıcının birisi bunu paylaşmış

Confirmed by Aohige
-Fujitora says he’s been using 30 percent of his power, because he doesn’t want the citizens to get hurt. Sabo tells Fuji that, if he doesn’t get serious he cant defeat him
-Gladius makes the whole ground inflate and explode, while trying to dodge robins attacks.
– Robin made her arms come behind gladius and hold him down, while She made giant legs appear behind him and stomp him into the ground with series of attack
-Kyros attacks diamante but, Diamante turns himself into flag and dodges the ttack.
-Luffy and law reach the castle But they got caught up in trebols sticky trap.
-Sugar appears behind luffy and law..
-End
böyle bir şey olmasın demekten başka bir şey diyemiyorum :/

Edit; Luffy h.haki ile yine Sugar'ı bayıltamaz mı acaba?

Luffy Sugar'a hiçbirşey yapmaz. Elindeki üzüm tabağını görür görmez karşısına geçip yer sofrası kurar meeji meeji diye çatal bıçakla oynayıp üzümden nemalanmaya çalışır.

Bu acı gerçeği Japonya'ya gittiğimde öğrenmiştim. Meğer adamlardan önce okuyormuşuz.
Bizim Çarşamba günleri Full HD okuduğumuz manga, orada 5 gün sonra Pazartesi günleri Shounen Jump'ın saman kağıda baskılarında okunuyor. Üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Ama ortada ağır bir hırsızlık var.
Japonya'da da internet var sonuçta, onlar da açıp okuyabilir, bize özel değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık