Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755: Erkek Dünyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Ölmez ama, benimkisi temenni. Jinbei ağır yaralanır, Luffy kan verir, 2. bir balık / insan kardeşliği yaşanır, ağlamaklı falan olurlar, o kadar. :(
Bu Luffy i biraz ciddileştirir diyorsan olur ama dediğim gibi ben kan görünce dayanamıyorum umarım sansürlerler o kısmı :(

Ölmez ama, benimkisi temenni. Jinbei ağır yaralanır, Luffy kan verir, 2. bir balık / insan kardeşliği yaşanır, ağlamaklı falan olurlar, o kadar. :(
Güzel bir öngörü.Valla üzücü olabilir biraz ama hikaye gelişimi açısından gayet güzel olur.
Jinbeiyi tayfaya hiç yakıştıramamıştım çünkü.Oda da pek tayfaya sokacak gibi davranmadı bence.Naz yaptırdı yok sonra geleceğim dedirtti.Böyle bir ölüm görebiliriz gerçekten,yonkou için de iyi gaz olur ama bahsettiğimiz manga one piece olduğu için ölmek o kadar kolay değil işte. :/

Güzel bir öngörü.Valla üzücü olabilir biraz ama hikaye gelişimi açısından gayet güzel olur.
Jinbeiyi tayfaya hiç yakıştıramamıştım çünkü.Oda da pek tayfaya sokacak gibi davranmadı bence.Naz yaptırdı yok sonra geleceğim dedirtti.Böyle bir ölüm görebiliriz gerçekten,yonkou için de iyi gaz olur ama bahsettiğimiz manga one piece olduğu için ölmek o kadar kolay değil işte. :/
ben kan istiyorum linlin katliam yapsın hepsini asitiyle eritsin :D

Biri ölecekse Usopp olsün de kurtulalım :D hem dediğiniz gibi Luffy ciddileşmez yine de. gözlerinin önünde abisi öldü ama sonuç ortada. hala gerzek :D

Nerde o günler :D en gereksiz karakter. kaç bölüm oldu hala en ufak şeyden korkan biri. ölsün en iyisi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık