Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755: Erkek Dünyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle bu halleriyle olamazlar :/ Ki beni öyle bir final dahada etkiler.

Şimdi Jinbei nin karşısına Bigmom un asıl adamlarından biri çıktı diyelim.Jinbei söz verdim diye ezer geçer tayfaya katılır diye mi düşünüyorsun ? :/
neden böyle bir şey olsun? Luffy'nin tayfasına katılmak için illa birileriyle mi kapışmak gerekiyor? Ayrıca durup dururken neden kapışsınlar sebepsiz yere? o zaman neden halamın bıyığı yok, bıyığı olsa amcam olurdu muhabbetine getiriyosun işi.

öyle diyorsun da Luffy bugüne kadar kime "tayfama katıl" dedi de o kişi katılmadı? Oda amcam bu lafı boş yere dedirtmedi. tabi ki seride çok tutulamayan söz var. ama tayfaya katılma konusunda ben öyle bir durum yaşanacağını sanmıyorum. Oda amcam bu lafı dedirttiğine göre Jinbei tayfaya gelecek. Ayrıca tayfasını bahane edecek olsa bunu orda Luffy'ye derdi "benim tayfam var olmaz" diye. ama adam işlerimi halledip gelcem diye söz verdi. Oda amcam da bunu gözümüze soktuğuna göre Jinbei tayfaya gelecek. o zamana kadar ölmezsek geldiğinde yeniden tartışırız :D
bir sürü kişiye dedi,her gördüğü tuhaf yaratığa da dedi :D ki senin mantığına göre lawda tayfaya gelecek çünki luffy katıl dedi? Luffyde Ace'e seni kurtaracağım diye söz vermişti ama :D neyse o zamana kadar ölmezsek yeniden tartışırız katılıyorum :d

Unknown

neden böyle bir şey olsun? Luffy'nin tayfasına katılmak için illa birileriyle mi kapışmak gerekiyor? Ayrıca durup dururken neden kapışsınlar sebepsiz yere? o zaman neden halamın bıyığı yok, bıyığı olsa amcam olurdu muhabbetine getiriyosun işi.
20-30 bölümlük kapak hikayesi denizin altında kaybolan şehir.
BAA arc da Koca ana ya gider yapan Luffy
Koca Ana ya bomba yollayan BAA

Gerek yok savaşa doğru diyorsun :good:

bir sürü kişiye dedi,her gördüğü tuhaf yaratığa da dedi :D ki senin mantığına göre lawda tayfaya gelecek çünki luffy katıl dedi? Luffyde Ace'e seni kurtaracağım diye söz vermişti ama :D neyse o zamana kadar ölmezsek yeniden tartışırız katılıyorum :d
ben ciddi ciddi söylediklerini diyorum :D yoksa o zombiye falan dediklerini saymıyorum çünkü ciddi ciddi demedi :D ayrıca Law için tayfaya katıl dediğini hatırlamıyorum. "o benim tayfama katılacak" gibi bi şey dediğini hatırlıyorum sırıtarak. yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum :D aynen o zaman tartışırız. Oda bu belli mi olur :/

20-30 bölümlük kapak hikayesi denizin altında kaybolan şehir.
BAA arc da Koca ana ya gider yapan Luffy
Koca Ana ya bomba yollayan BAA

Gerek yok savaşa doğru diyorsun :good:
bombayı Big Mom' Luffy yolladı sanıyodum ben :/ Luffy yaptı diye daha tayfasına katılmamış olan birine dalacak halleri yok sanırsam. neyse bakalım seri ilerledikçe görcez :D Oda amcam yanıltmaz inşallah beni de ben demiştim derim :D

Unknown

bombayı Big Mom' Luffy yolladı sanıyodum ben :/ Luffy yaptı diye daha tayfasına katılmamış olan birine dalacak halleri yok sanırsam. neyse bakalım seri ilerledikçe görcez :D Oda amcam yanıltmaz inşallah beni de ben demiştim derim :D
Ne farkeder Big Mom gemisi Jinbei yi görücek çaya mı davet edicekler Jinbei yi ? :/ Ki illa Bigmom olacak diyede birşey yok.Kapak hikayelerindeki genelde olay birde sapıyor farklı kişiler ortaya çıkıyor.O yüzden belli olmaz ne olacağı :/

Ne farkeder Big Mom gemisi Jinbei yi görücek çaya mı davet edicekler Jinbei yi ? :/ Ki illa Bigmom olacak diyede birşey yok.Kapak hikayelerindeki genelde olay birde sapıyor farklı kişiler ortaya çıkıyor.O yüzden belli olmaz ne olacağı :/
aynen öyle. o yüzden kapak hikayesinden bahsetmedim ben. artık bekleyip görcez Oda amcam ne yapacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık