Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755: Erkek Dünyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha nerden uzayabilir acaba arc diye düşünüyorum. Sürekli birşeyler çıkıyor.
Neyseki prenses kalede Luffy gitmeden ona ulaşamazlar heralde.

Neyse buraya da yazayım boşa gitmesin.

1-Gladius
2-Lao G
3-Dellinger
4-Senor
5-Machvise olarak düşündüm.

O değil de mangaka bana göre Dof'un en güçlü 2 adamı olan Vergo ve CC'yi aradan çıkardı.Yetmedi Sugar'ı da aradan çıkardı.Elbette oyuncaklar için bilincinin kapanması gerekiyordu ama nasıl bir kapanmaysa,nasıl bir korkuysa artık bir açılamadı.Sizce de çok yararlı olmaz mı şavaşta şu an bilinci açılsa ? Cücelerin ne kadar hızlı olduğunu biliyoruz ama bu kız onları da çok hızlı bir şekilde oyuncak yaptı.Çok tehlikeli bir meyvesi var.

Mangaka Dof'un gücünü kıstı kıstı sonra da dalga geçirtiyor artık Dof'un adamları ile

BLacK

bölüm için yazıcak birşey bulamadım! Süpürge nedir arkadaş ya :of:

1-Gladius
2-Lao G
3-Dellinger
4-Senor
5-Machvise olarak düşündüm.

O değil de mangaka bana göre Dof'un en güçlü 2 adamı olan Vergo ve CC'yi aradan çıkardı.Yetmedi Sugar'ı da aradan çıkardı.Elbette oyuncaklar için bilincinin kapanması gerekiyordu ama nasıl bir kapanmaysa,nasıl bir korkuysa artık bir açılamadı.Sizce de çok yararlı olmaz mı şavaşta şu an bilinci açılsa ? Cücelerin ne kadar hızlı olduğunu biliyoruz ama bu kız onları da çok hızlı bir şekilde oyuncak yaptı.Çok tehlikeli bir meyvesi var.

Mangaka Dof'un gücünü kıstı kıstı sonra da dalga geçirtiyor artık Dof'un adamları ile :artiz:
Mangaka değil Luffy ve Law çıkardı aradan sırayla olunca sorun mu oluyor vs'ler:D Ama o Sugar varya tam bi çıkmaz. hemide bahsettiğin gibi hızı hız değil Kyrosu bitirmek aynı anda bir düzüne cüceyi oyuncak yapmak baya hüner ister ona biz Joker diyelim.
Lao geçelimde bu Gladius daha güçlü olabilir ve geçen haftada sürekli bahsettim ve yine ne olacak bu dedemizin hali? Yoksa cp0 veya trebol?:ehe: Yani cidden onu orda bırakamaz bariz komik kaçar

Mangaka değil Luffy ve Law çıkardı aradan sırayla olunca sorun mu oluyor vs'ler:D Ama o Sugar varya tam bi çıkmaz. hemide bahsettiğin gibi hızı hız değil Kyrosu bitirmek aynı anda bir düzüne cüceyi oyuncak yapmak baya hüner ister ona biz Joker diyelim.
Lao geçelimde bu Gladius daha güçlü olabilir ve geçen haftada sürekli bahsettim ve yine ne olacak bu dedemizin hali? Yoksa cp0 veya trebol?:ehe: Yani cidden onu orda bırakamaz bariz komik kaçar
Sorun tabi.Vergo ve CC'yi şu an Dof'un yanında düşünsene ? Sugar'ı da ekle.Savaşın seyri öyle bir değişir ki aklın şaşar :D Ama işte mangaka çıkardı aradan bunları.Sonra da eziyor Dof'un tayfayı :S

Don komik kaçtı zaten orada.Hiçbiri onun ayarında değil orada.Franky'nin bile ikisini idare ettiği yerde...Trebol Cavendish'e kaldı gözüküyor hacı yapacak bir şey yok ne kadar abes kaçsa da Don amca onların arasında kalacak gibi :S

Sorun tabi.Vergo ve CC'yi şu an Dof'un yanında düşünsene ? Sugar'ı da ekle.Savaşın seyri öyle bir değişir ki aklın şaşar :D Ama işte mangaka çıkardı aradan bunları.Sonra da eziyor Dof'un tayfayı :S

Don komik kaçtı zaten orada.Hiçbiri onun ayarında değil orada.Franky'nin bile ikisini idare ettiği yerde...Trebol Cavendish'e kaldı gözüküyor hacı yapacak bir şey yok ne kadar abes kaçsa da Don amca onların arasında kalacak gibi :S
Ne olacak koyarsın mis gibi level atlaması veya sınırlarını zorlaması için Zoroyu Vergo'nun karşısına, Sanjiyide oyuna sokarsın onuda Pica'nın karşısına CC ise şuan hem Barto boşta hem Kafa dede Sonra Law ve Luffy zaten bariz üstün Doftan azıcık yardımı olurdu CC'nin diyecem ama Barto ve dedemiz var.

Dedemiz için o zaman en az 3 tane indirecek azı olmaz çoğu bak olur o:D

HxH de örümceklerde süpürgeli kız vardı e.oda çalmış gene :D Franky komedi öpücük olsun,memelerden ışın atmalar falan.Başka bir cacık yoktu zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık