Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 754: Lütfen Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biraz mantıklı ol bu adama ope evreninde neden en iyi kılıc ustası diyorlar.
şöyle açıklıyım hiç bir kılıç ustası bu adamı geçememiş de ondan daha da ötesi var mı adam herkese diyor varsa gelsin ben burdayım diyor
kimseden de emir almak istemedigi için korsan takılıyor adam kimse beni rahatsız etmesin istedigim gibi takılırım diyor bunun içinde en mantıklı olanı shichi unvanı adam tek takılıyor hiç yoldaşı bile yok
varsa geçmek isteyen gelsin diyor bi kılıç ustasına yenildimi ünvanıda gider bu kadar basit uzatmak istemiyorum

konu biraz hedefinden saptı kusura bakmayın arkadaşlar

biraz mantıklı ol bu adama ope evreninde neden en iyi kılıc ustası diyorlar.
şöyle açıklıyım hiç bir kılıç ustası bu adamı geçememiş de ondan daha da ötesi var mı adam herkese diyor varsa gelsin ben burdayım diyor
kimseden de emir almak istemedigi için korsan takılıyor adam kimse beni rahatsız etmesin istedigim gibi takılırım diyor bunun içinde en mantıklı olanı shichi unvanı adam tek takılıyor hiç yoldaşı bile yok
varsa geçmek isteyen gelsin diyor bi kılıç ustasına yenildimi ünvanıda gider bu kadar basit uzatmak istemiyorum

konu biraz hedefinden saptı kusura bakmayın arkadaşlar
Saydıklarının hiç biri ona en iyi kılıç ustasından daha iyi bir sıfat kazandıracak şeyler değil.

Sen nasıl bir seviyede görüyorsun Mihawk'ı ben anlamadım.Şu yazından WB'Dden bile gü.lü olduğu çıkarılır.Ya bu adam bu kadar güçlüyse ne işi var Shichilikle ben anlamadım.Amirallerden çok çok güçlüyse niye oluyor Shichi ? Zoro Luffy'den aşağıda işte kardeşim ve şu ana kadarda hiç kimsenin sınırını görmedik.
şu dedigin lafmı yani babası denizci olan dragon neden devrimci oluyor ? dedesi denizci olan luffy neden korsan oluyor ? bişeyleri illaha güçle sorgulamamak lazım ona kalırsa garpda amiral olcak güç olmasına ragmen olmuyor bazen tercihler önemlidir mihawkda schi olmak istiyor demekki bunun güçle veya güçsüzlükle alakası yok.

Mihawk'ın seviyesi çok daha önce Oda tarafından ima edildi. Shanks'la düello yapıyorlarmış önceden. Daha sonra ise Mihawk, tek kolunu kaybettiği için Shanks'la kapışmak istemediğini söylüyor. Tabi o işin bahanesi, rahat alırım diye düşündüğünden değil. Bunları yazan/çizen Oda Sensei olduğuna göre, Mihawk'ın Shanks'a çok yakın bir gücü olduğunu düşünmek gayet akla yatkın.

Mihawk'ın seviyesi çok daha önce Oda tarafından ima edildi. Shanks'la düello yapıyorlarmış önceden. Daha sonra ise Mihawk, tek kolunu kaybettiği için Shanks'la kapışmak istemediğini söylüyor. Tabi o işin bahanesi, rahat alırım diye düşündüğünden değil. Bunları yazan/çizen Oda Sensei olduğuna göre, Mihawk'ın Shanks'a çok yakın bir gücü olduğunu düşünmek gayet akla yatkın.
Geçmişi gelecek için referans olarak göstermek makul değil. BB de Shanks'ı tokatlıyormuş eskiden, gözünü çizmiş, WB'ye ağlıyordu Shanks, Ace'i geri çağır, BB Ace'i de tokatlar diyordu. BB > Shanks mı diyeceğiz şimdi? Mihawk bence de Yonko ayarıdır, istese KK de olur ama geçmişe bakmak buna delalet etmez.

Son bölümde dev oyuncakvari şeyler ortaya çıktı. Umarım bunlar çok fazla zorlamaz 4'lüyü yada tek atıp geçseler iyi olacak. Şimdiye kadar Luffy'nin kendisinden güçlü biri ile dövüşlerinde genelde gücü vs esnasında ortaya çıktı yada gücünü katlıyor. Bu kez Oda, öncesinde bir işaret fişeği çaksa da hafiften görsek gücünü ne güzel olur. Aksi halde vs'de fena hırpalanacak, kısmen gücü gösterilecek ve sonra bir an haushoku haki patlaması ortaya çıkabilir. Bunun katkısı ile sağlamında bir güç gösterisi izleyebiliriz.

herkesin luffyden birşeyler beklemesinin sebebi zoronun aşırı güçlü gözükmesi. Oysaki luffynin gücü bu kadar :D İçinden bir beş çıkmayacak 2 ark geçti çıkmadı 3. ark bitiyor hala çıkacak :D Hatta baktılar çıkacak gibi değil dofu alması için yanına lawı koydular :D
Zoro aşırı güçlü değil ki siz fanları nın yüzünden aşırı güçlü görünüyor. Ayrıca Luffy mingo yu bir şekilde indirecek Luffy nin gücünü merak etmeyeceğiz de kimin kini edeceğiz. Oda efendi bu kadar göstermediğine göre vardır altında bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık