Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 754: Lütfen Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoro 3D2Y den sonra en gizemlisiydi, shabody adasına ilk gelen ve en son gösterilen kişiydi, zoronun seviyesi luffyden aşagı degildir ama luffy nin potansiyelinide kabullnmiş luffynin gücüne saygı duymuştur benim gözümde, hep düşünmüşüm dür zoro dünyanın en iyi kılıç ustası olan şahingöz den egitim aldı bu onu çok farklı bi seviye yapıyor
şahin göz çok farklı bi seviyede şu seride şahingözü karşısına almak isteyen kaç kişi gördünüz alanlarada bakın yanememiş adamı onu yenen kaç kişi var şu seride onunla vs atabilen kelle adamlar oluyor, bu forumda şahingözü küçültenler olunca tenezzül edip tartışmaya girmiyorum bile, çünkü öyle düşünceye sahip olanlar seriyi anlamıyor anlamdıkları içinde böyle yorumlar yapıyorlar^^

zoro 3D2Y den sonra en gizemlisiydi, shabody adasına ilk gelen ve en son gösterilen kişiydi, zoronun seviyesi luffyden aşagı degildir ama luffy nin potansiyelinide kabullnmiş luffynin gücüne saygı duymuştur benim gözümde, hep düşünmüşüm dür zoro dünyanın en iyi kılıç ustası olan şahingöz den egitim aldı bu onu çok farklı bi seviye yapıyor
şahin göz çok farklı bi seviyede şu seride şahingözü karşısına almak isteyen kaç kişi gördünüz alanlarada bakın yanememiş adamı onu yenen kaç kişi var şu seride onunla vs atabilen kelle adamlar oluyor, bu forumda şahingözü küçültenler olunca tenezzül edip tartışmaya girmiyorum bile, çünkü öyle düşünceye sahip olanlar seriyi anlamıyor anlamdıkları içinde böyle yorumlar yapıyorlar^^
Aynen ya kaç kişi Mihawkla vs atmış ki bu adam en iyiysi?
Bence Mihawk, aklını ve kılıcı kullanarak o mevkiide. Bulmuş kılıcı birde demiş ben en iyisiyim bu kılıçla offfff.
Sonra kimsede ws atmak istememiş.

bartodan sonra tayfaya gelmesini istediğin kanjuro var hatta barto değilde artık kanjuronun geleceğini düşünüyorum
ilginç olmaz mıydı kırık bir samurayın tayfada olması :D

Crocodile ve Vista.İkiside Mihawk'ı karşısına aldı ve ikiside yenilmedi.En son baktığımda sapasağlamlardı.Mihawk eski amirallerle kıyaslanamaz bile.Anca Fujitora'ya denktir.

Crocodile ve Vista.İkiside Mihawk'ı karşısına aldı ve ikiside yenilmedi.En son baktığımda sapasağlamlardı.Mihawk eski amirallerle kıyaslanamaz bile.Anca Fujitora'ya denktir.
croco ve vista saldırılarını engelledi luffy için, öyle diyorsunuz da bu adam hiç yenilmiş mi neden bu ünvana sahip? yenebilecek varmı diye sormuyorum yok bu yener şu yener demeyin ünvanı isteyen gider yener ve alır bütüün kılıc ustalarının hayalidir bu tıpkı zoronunki gibi

zoro ne yaptı abi seni yenmek için bana ögret dedi çünki ileride luffy nin yolu düşecek bu adama orda geçebilmek için zoro devreye girip ünvanını alacak elinden

konu amacından saptı kusura bakmayın

Alpamis

Sen nasıl bir seviyede görüyorsun Mihawk'ı ben anlamadım.Şu yazından WB'Dden bile gü.lü olduğu çıkarılır.Ya bu adam bu kadar güçlüyse ne işi var Shichilikle ben anlamadım.Amirallerden çok çok güçlüyse niye oluyor Shichi ? Zoro Luffy'den aşağıda işte kardeşim ve şu ana kadarda hiç kimsenin sınırını görmedik.

Mihawk hakisi varsa her türlü kapışır amirallerle, kendi halinde biri öyle görev adamı da değil. O yüzden Shic kapatıp rahatına bakmış. Yine bi' Kizaru-Akaiunu değildir ama Sabo gibi bi' şeydir işte. Bu arada en iyi kılıç ustası olan hiç yenilmemiş olmuyor arkadaşlar, en iyi kılıç ustası oluyor ki bu ezik pata-küte dalıyor bi ustalığı da yok :D
Ayrıca Shiki=WB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık