Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 754: Lütfen Tanışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ne yaptı da aşırı güçlü gözüktü la? 1080'lik top atması mı bu kadar şaşırttı milleti? 2 yıl önce 600'lük bile atmıştı,bir zahmet yapsın artık o kadar.Karşısındaki adamın seviyesi ortada.Luffy sırtında öküzle beraberken güle oynaya kurtuldu saldırısından,böyle birisine karşı güç gösterisi yapsın artık Zoro.

Fakat diğer bölüm Pica da güç gösterisi yapacak.Bundan eminim açıkçası.

herkesin luffyden birşeyler beklemesinin sebebi zoronun aşırı güçlü gözükmesi. Oysaki luffynin gücü bu kadar :D İçinden bir beş çıkmayacak 2 ark geçti çıkmadı 3. ark bitiyor hala çıkacak :D Hatta baktılar çıkacak gibi değil dofu alması için yanına lawı koydular :D
Yok yani ne gördün de ne söylüyorsun? En zorlandığı anda Redhawk çaktı onun dışında daha zorlandığını görmedik, ki Hordy'e karşı redhawk kullandıysa herhangi bir anda elephant gun kullanıyorsa Dofly'e karşı daha öte şeyler kullanır.

Diğer yandan da Zoro güçlü göründü diyorsun da, ne gördük ki? Luffy göstermese Pica'nın zayif noktasını çözemeyeck durumda olan birinden bahsediyoruz. Ayrıca şurada daha önce kullandığı tekniğinin bir üst versiyonu, yeni diyeceğimiz aşırı bir güç gösterisi yok. Ki Luffy canı sıkıldıkça kullandığı elephant gun da öncekinin bir üst versiyonu, buna ne diyecen? Zoro'yu övecez diye olanı görmüyorsunuz.

Pica'dan 3-5 damla kan gelmiş topu topu.Benim gördüğüm pek bir şey olmadığı,aksine daha da sinirlendiği.Zira şaşırmış ve sinirlenmiş gibi duruyor.

Ama bölüm yorumunu okuduğumda Zoro tek attı sandım oha didim :D Halbuki gene klasik Zoro fan abartmasıymış.

Gene azmaya başlamış Zoro Luffy denk diye yorumlara gel. Bu adam hala neden yazıyor forumda ben onu anlamıyorum kaç kere sınırsız ban yedi bunlara neden sünger çekiliyor hayır insanları Zoro'dan soğutmaktan başka yaptığı birşey yok ondan sonra Zoro'ya ekstra kıl olan adamlar trollemeye başlıyor konularda Zoro tek atar onu yapar bunu sümüğüyle döver falan diye ortamın şeyine koyuyorlar daha önce de yaşandı bunlar. Adam Law gibi lan korsanfanda kaos çıkarmaya çalışıyor minik minik hamlelerle oynuyor forumla yazmayın tartışmayın dedikçe bizi iplemeyen yeni üyelerde ekmeğine yağ sürüyor herifin

Alpamis

2 yıl aradan sonra mangadan örnekler:

luffy KARADA hyouzudan kesik yedir. Zoro SUYUN ALTINDA hodye tek attı. Demekki hapsız hyouzu, hapsız hodyden güçlü. Zira gücü 2 katına çıkmış HODY suyun altında tek yiro ama hodynin 1. adamı zoronun kaptanını kesiyor ve luffynin bağışıklığı olmasa zehirlenecek. Ve 3 haki sahibi luffy bunu gözlem hakisi ile göremedi. Ama aynı luffy hodynin karadaki tüm saldırılarını gözlem hakisi ile görüp karşıladı. Ama hyouzunun hızını g2 ile aşamadı. Demekki hyouzu hapsız hodyden çok daha güçlüymüş. Bunu da şimdi tespit ettim bak :D Neyse zoro gitti KARADA luffyi kesen hyouzu ile dalga geçti. Ha luffy hyouzuyu yenemez mi tabiki yenerdi. Ama kesik yemeden yenmesi gerekir bu seviyedeki luffynin.

Sonra geldi bizim muazzam hakisi olan adamımız gene gözlem hakisinin azizliğine uğradı ve C.C tarafından boğuldu. Aynı luffy normal şartlarda hem moneti hem C.C alabilecekken Monet gelip C.Cyi kurtarıyor. Luffy monetle dövüşüyor ama kadın hep kar duvar örerek kendini savunuyor. Bizimki bir duvarı yıkmak için gatlingler çakıyor da çakıyor. sonuç olarak yerin dibini boyluyor.sonra zoro geliyor monetle dalga geçiyor :D

Zoro uzaktan saldırılarına haki ekleyebilecek seviyeye ulaştığını bize moneti keserek gösteriyor. Luffy daha baltalı marinenin 2 yıl önce yaptığı ashirai dokko mudur nedir onu yapamıyor.

Zoro suya düşüyor köpek balığı gelip ısıyor ama çizik dahi almadan sudan çıkıyor. Adamın zırh hakisi sağlam demekki.

Sonra luffy grizi magnum yapınca ooo çok güçlü falan deniyor, zoro ona denk 1080p çakıyor zoro ne yaptıki deniyor :D

Niye denk derseniz: luffy ve zoronun combo ataklarında hep bu 2 tür saldırı kullanılarak kanon yaptılar. Bu yüzden bu 2sini denk görüyorum. Zaten 2si de pikaya bu 2 saldırı ile saldırdılar. Mangaka burada bu 2 saldırı aynı diyor bize.

hatta zoronunki çok daha büyük bir alan saldırısı. Luffynin magnumu daha pikanın kafasının yarısı kadarken zoronunki kafasının 2 katı.

Sonra zoro gitti dofa dalcakken bastille girecekti, fuji geldi kendi girdi. Niye çünkü bastille ezilecekti araya girse. Oda karşımıza amirali koyarak anca bu adamı amiral durdurur dedi. Amiralin saldırını counterla karşıladı.

2. karşılaşmada amiral luffylerin önünü kesince amirale daldı ve durdurdu. Sonra pikanın saldırısı ile herkes bir yere savruldu.

Sonra pikaya yaptığı kesme saldırının boyuru çok fazla ve adam dofun en güçlü adamı ile dalga geçiyor ve aynı seviyede değiliz diyor :D Git kaptanın gelsin diyor bir de o denesin şansını :D

Zaten herkes bunları bildiği için luffynin yeni teknikeri vardır bize göstermediği, demekki dof çok üst klas 2 kişi dofu indirecekler (çünkü luffynin gücü yetmiyor) gibi bahaneler türedi. Keşke sanji çok geride kaldı diyebildiğiniz gibi, luffynin de zayıflıklarını görseniz. 3. arctayız ve hepiniz luffyden ekxtra birşey bekliyor. Çünkü hiç birinizi tatmin etmiş değil. Çünkü zoro böyleyse luffy nasıldır diyenler çok fazla. Oysaki luffynin varı yoğu bu. 2 yıl aradan sonra fark açıldı diyenler zoronun farkı kapattığını görmeli. ki bence hiç olmadı o fark.
Bunlar senin düşüncelerin ama fanı olduğun adamın düşüncesini biliyor musun ? Kaptanım senin gibilerler uğraşmaz diyor.Adamın kendisi kabul etmiş.Sen nerden geliyon anlamadım ben.

2 yıl aradan sonra mangadan örnekler:

luffy KARADA hyouzudan kesik yedir. Zoro SUYUN ALTINDA hodye tek attı. Demekki hapsız hyouzu, hapsız hodyden güçlü. Zira gücü 2 katına çıkmış HODY suyun altında tek yiro ama hodynin 1. adamı zoronun kaptanını kesiyor ve luffynin bağışıklığı olmasa zehirlenecek. Ve 3 haki sahibi luffy bunu gözlem hakisi ile göremedi. Ama aynı luffy hodynin karadaki tüm saldırılarını gözlem hakisi ile görüp karşıladı. Ama hyouzunun hızını g2 ile aşamadı. Demekki hyouzu hapsız hodyden çok daha güçlüymüş. Bunu da şimdi tespit ettim bak :D Neyse zoro gitti KARADA luffyi kesen hyouzu ile dalga geçti. Ha luffy hyouzuyu yenemez mi tabiki yenerdi. Ama kesik yemeden yenmesi gerekir bu seviyedeki luffynin.

Sonra geldi bizim muazzam hakisi olan adamımız gene gözlem hakisinin azizliğine uğradı ve C.C tarafından boğuldu. Aynı luffy normal şartlarda hem moneti hem C.C alabilecekken Monet gelip C.Cyi kurtarıyor. Luffy monetle dövüşüyor ama kadın hep kar duvar örerek kendini savunuyor. Bizimki bir duvarı yıkmak için gatlingler çakıyor da çakıyor. sonuç olarak yerin dibini boyluyor.sonra zoro geliyor monetle dalga geçiyor :D

Zoro uzaktan saldırılarına haki ekleyebilecek seviyeye ulaştığını bize moneti keserek gösteriyor. Luffy daha baltalı marinenin 2 yıl önce yaptığı ashirai dokko mudur nedir onu yapamıyor.

Zoro suya düşüyor köpek balığı gelip ısıyor ama çizik dahi almadan sudan çıkıyor. Adamın zırh hakisi sağlam demekki.

Sonra luffy grizi magnum yapınca ooo çok güçlü falan deniyor, zoro ona denk 1080p çakıyor zoro ne yaptıki deniyor :D

Niye denk derseniz: luffy ve zoronun combo ataklarında hep bu 2 tür saldırı kullanılarak kanon yaptılar. Bu yüzden bu 2sini denk görüyorum. Zaten 2si de pikaya bu 2 saldırı ile saldırdılar. Mangaka burada bu 2 saldırı aynı diyor bize.

hatta zoronunki çok daha büyük bir alan saldırısı. Luffynin magnumu daha pikanın kafasının yarısı kadarken zoronunki kafasının 2 katı.

Sonra zoro gitti dofa dalcakken bastille girecekti, fuji geldi kendi girdi. Niye çünkü bastille ezilecekti araya girse. Oda karşımıza amirali koyarak anca bu adamı amiral durdurur dedi. Amiralin saldırını counterla karşıladı.

2. karşılaşmada amiral luffylerin önünü kesince amirale daldı ve durdurdu. Sonra pikanın saldırısı ile herkes bir yere savruldu.

Sonra pikaya yaptığı kesme saldırının boyuru çok fazla ve adam dofun en güçlü adamı ile dalga geçiyor ve aynı seviyede değiliz diyor :D Git kaptanın gelsin diyor bir de o denesin şansını :D

Zaten herkes bunları bildiği için luffynin yeni teknikeri vardır bize göstermediği, demekki dof çok üst klas 2 kişi dofu indirecekler (çünkü luffynin gücü yetmiyor) gibi bahaneler türedi. Keşke sanji çok geride kaldı diyebildiğiniz gibi, luffynin de zayıflıklarını görseniz. 3. arctayız ve hepiniz luffyden ekxtra birşey bekliyor. Çünkü hiç birinizi tatmin etmiş değil. Çünkü zoro böyleyse luffy nasıldır diyenler çok fazla. Oysaki luffynin varı yoğu bu. 2 yıl aradan sonra fark açıldı diyenler zoronun farkı kapattığını görmeli. ki bence hiç olmadı o fark.
Zoronun sanji veya lufy gibi küçük düşürücü durumlara düşmediğini serinin başından beri biliyoruz bu açidan düz mantıkla bakarsan zoroyu güçlü görebilirsin ancak 700e yakın bölüm izlemişsin be kardeşim halami anlamadın biseyleri lufynin çoğu saldirisinda ciddiyetsiz davrandiğini...
Banlandiginda iyi olmuş oh rahatladım valla kıl olmuştum yazılarına

Roronoa Zoro

Law'ın yere gömüldüğü yerçekimi saldırısına Zoro kontra atıyor. Bunu üstüne Law ile Zoro'yu denk gören adamlarla dalga geçiyor buradaki kendini zeki sanan bazı arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık