Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
son antik silahın o tarz bi gücü olması lazım ki sanji all blue hayaline ulaşsın nami'de dünya haritasını çizebilsin :)
Her şey tamam da Nami ne alaka? :)

Bence All Blue diye bir şey hiç çıkmayacak. Yahut şöyle olabilir, Eneru sama Aydan iner, artık haki de kastım ben tek All Blue der, anca öyle yani. :S

Lawa bu arc çok sövdüm ama küçükken pek gözükaraymış hani.Bizimki bile o yaşlarda en çok göz altını kesiyordu.
Dofun dediği gibi law sonradan bozmuş önünü alamamışlar. :/

gomu gomu no

Her şey tamam da Nami ne alaka? :)

Bence All Blue diye bir şey hiç çıkmayacak. Yahut şöyle olabilir, Eneru sama Aydan iner, artık haki de kastım ben tek All Blue der, anca öyle yani. :S
Nami'nin hayali dünya haritası çizmek ama uzun zamandır çizim yaptığını görmedik.tek tek uğraşsa Arlong'un dediği gibi ömrü yetmez kaptanı antik silahı kullanıp dünyayı tek parça haline getirdiğinde tek seferde çizer hayaline kavuşur :) Sanjiyle Naminin hayali birbirleriyle daha bağlantılı diğerlerine göre

Nami'nin hayali dünya haritası çizmek ama uzun zamandır çizim yaptığını görmedik.tek tek uğraşsa Arlong'un dediği gibi ömrü yetmez kaptanı antik silahı kullanıp dünyayı tek parça haline getirdiğinde tek seferde çizer hayaline kavuşur :) Sanjiyle Naminin hayali birbirleriyle daha bağlantılı diğerlerine göre
Şu evrenin nasıl tek parça olacağını düşünüyorsunuz, merak ediyorum. Toptan bir ada mı olacak, nedir? :)

Karalar tek parça olmaz ama denizler olabilir.Kastedilen de belki budur.All blue hayalide gerçekleşecek işte.Laboon sürüsü boşuna mı uğraşıyor işte hep bu yüzden.

gomu gomu no

Şu evrenin nasıl tek parça olacağını düşünüyorsunuz, merak ediyorum. Toptan bir ada mı olacak, nedir? :)
Pluton'un Bir adanın tamamını yokedebilecek güçte olduğu söylendi, bunda sorun yokta adaları tek parça haline getircek bi silahla derdin ne :)

Unknown

Pluton'un Bir adanın tamamını yokedebilecek güçte olduğu söylendi, bunda sorun yokta adaları tek parça haline getircek bi silahla derdin ne :)
Yok inanmamak değil bir adayı yok edersinden Yapboz gibi tekrar birleştirmek sorun.Onu nasıl yapacak bir silah problem orda.

Bence o bahsettiğiniz teorinin tutma olasılığı sıfır. Çok güzel teori ama o kadar olay üst üste tutmaz. Naminin hayali boşta filan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık