Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pluton'un Bir adanın tamamını yokedebilecek güçte olduğu söylendi, bunda sorun yokta adaları tek parça haline getircek bi silahla derdin ne :)
Attığım haritalara bakmadım sanırım. :) Croco Pluto için adayı üstündekilerle yok edebilecek güçte diyor, bunu Enies Loby'nin Buster Call tarafından dümdüz edilişi gibi düşün. Noldu Buster Call gelince, kimse ölmedi, adaya da bir şey olmadı, evler yıkıldı vs. Pluto da en fazla o kadar yapabilir, ha 5 gemi yerine tek gemi yapar, o kadar. :)

Sonra OP evrenindeki kara parçaları düşündüğün kadar küçük bir alanda değil. Dünyanın her yerinde ada var ve hiçbir şey onları bir araya getiremez. 2. harita çok net zaten, bizimkilerin macera yaşadığı yerler ve red line'ın büyüklüğü belirtilmiş. :)

Attığım haritalara bakmadım sanırım. :) Croco Pluto için adayı üstündekilerle yok edebilecek güçte diyor, bunu Enies Loby'nin Buster Call tarafından dümdüz edilişi gibi düşün. Noldu Buster Call gelince, kimse ölmedi, adaya da bir şey olmadı, evler yıkıldı vs. Pluto da en fazla o kadar yapabilir, ha 5 gemi yerine tek gemi yapar, o kadar. :)

Sonra OP evrenindeki kara parçaları düşündüğün kadar küçük bir alanda değil. Dünyanın her yerinde ada var ve hiçbir şey onları bir araya getiremez. 2. harita çok net zaten, bizimkilerin macera yaşadığı yerler ve red line'ın büyüklüğü belirtilmiş. :)
Dünyayı yok edecek bir güç olarak adlandırılan bir silahı 5 tane savaş gemisine denk tuttun ya ne diyeyim mahir sana ben.

gomu gomu no

5 gemi baya iyiymiş :) antik silahları çok basitleştirdin usta , şimdiye kadar gördüğümüz bütün adalar manyetik alana sahip PH dışında ben antik silahın bi şekilde bunları harekete geçirip birleştireceğini düşünüyorum mantıklımı dersen değil ama burası OP

Dünyayı yok edecek bir güç olarak adlandırılan bir silahı 5 tane savaş gemisine denk tuttun ya ne diyeyim mahir sana ben.
Dünyayı yok edecek güç mü? :) Gemi la bu, WB'nin Gura Gura'sı bile anca ada yok edecek güçteyken bir gemi nasıl dünyayı yok edebilir? Viki'de şöyle geçiyor: Pluton (プルトン Puruton) uzun zaman önce Grand Line'ın Water 7 şehrinde yapılmış, (büyük bir gemi olduğu söylenilen) kitleleri yokedebilen antik bir silahtır. Bir adanın tamamını yokedebilecek güçte olduğu söylenmektedir.
Al sayfası da burada. :)

Adaya tek atar falan diyolardı dünya nereden çıktı :S Öyle silah yonkounun falan eline düşerse işlevsel olur yoksa crocodile nasıl sahip çıkacak o silaha ağzına yüzüne Luffy vurmuştu.

Alpamis

Dünyayı yok edecek güç mü? :) Gemi la bu, WB'nin Gura Gura'sı bile anca ada yok edecek güçteyken bir gemi nasıl dünyayı yok edebilir? Viki'de şöyle geçiyor: Pluton (プルトン Puruton) uzun zaman önce Grand Line'ın Water 7 şehrinde yapılmış, (büyük bir gemi olduğu söylenilen) kitleleri yokedebilen antik bir silahtır. Bir adanın tamamını yokedebilecek güçte olduğu söylenmektedir.
Al sayfası da burada. :)

Bu konuda katılıyorum.Dünyayı yok edecek güç biraz abartı olur.

Adaya tek atar falan diyolardı dünya nereden çıktı :S Öyle silah yonkounun falan eline düşerse işlevsel olur yoksa crocodile nasıl sahip çıkacak o silaha ağzına yüzüne Luffy vurmuştu.
Yonko'nun elinde olsa nolcak la, adamın biri gelir misketle durdurur gemiyi. OP evreni için savaş gemisi falan hikaye. :D

"Fuji vs Sabo" yüz ifadeleri artık ciddileştiklerini gösteriyor sözler yok güç ve teknik yarışı var aralarında. Zoro rakibinin gücünü sınıyor eğer beğenmezse yüzündeki o gülüş silinir ve bir darbeyle indirir ama sanmam o kadar güçsüz olacağını Picanın ki bu durumda Zoro gülümsemeye devam eder. Klon olayı bence kuş kafesi sayesinde daha kolay hale geliyor ama gerçekten sıkıcı olmaya başladı. Luffy de biraz sıkmaya başladı ama herkesin övdüğü kadar güce ulaşamamış demek ki yok "amiral almalar falan" zaten çok saçma geliyor bu tarz yorumlar Grand Line a ilk açılışında gücü neyse şimdi de o kadar Yeni Dünya diye boşuna demiyorlar. Kurtarılmasına gelince serinin başından beri kurtarılıyor zaten Rogerı da Garptan kurtarmaları gerekmiştir illa ki "birbirimizi kaç defa ölümün eşiğine getirdik" demişti Roger. Pek bişe yoktu bölümde artık taşlar yerine otursa da savaşın tadını çıkarsak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık