Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Dragon'un dediği bomba patlaması olayı şöyle olacak,Bigmom Kidleri yakalamış olacak.Tam o esnada hazine gelecek ve Bigmom Hasırşapkaların gönderdiği para zararımızı karşılar mealinde bir şeyler söyleyecek.Bunun üzerine Kid şaşıracak nasıl hasırşapka yonkou'ya boyun eğer diye.Tam açtığı sıra bomba patlayacak,Kidler o hengâmeden yararlanıp kaçarken Kid bu hasırşapka cidden çılgın derken Bigmomda lanet yağdırıyor olacak.Böyle bir senaryo olmasını isterim cidden :)
Güzel yazmışsın tutar bu :D

Bence Dragon'un dediği bomba patlaması olayı şöyle olacak,Bigmom Kidleri yakalamış olacak.Tam o esnada hazine gelecek ve Bigmom Hasırşapkaların gönderdiği para zararımızı karşılar mealinde bir şeyler söyleyecek.Bunun üzerine Kid şaşıracak nasıl hasırşapka yonkou'ya boyun eğer diye.Tam açtığı sıra bomba patlayacak,Kidler o hengâmeden yararlanıp kaçarken Kid bu hasırşapka cidden çılgın derken Bigmomda lanet yağdırıyor olacak.Böyle bir senaryo olmasını isterim cidden :)
Bu arc sonunda Big Mam'ın suratında patlayacak bomba. Fazla kalmadı, hatta sayılı dakika kaldı denilebilir. Belki mangaka Sanji'yi bu şekilde kurtarabilir. BAA'dayken 3 gün sonra Big Mam'ın şekerleme partisi vereceği söylenmişti. 1 gün BAA'da geçti, 1 gün Punk Hazard'da geçti, şu anda son günün içindeyiz işte. O yüzden Kidd beklentin tutmaz muhtemelen.

Wb Akainuyu mu yendi. Komik. Yenildi demek istedin herhalde.

Luffy malı dışında bir Yonko ile bu kadar yakın olup onun ile çatışma durumuna düşebilecekken korkmayan kimse çıkar mı seride.
wb akainuyu yenmedi, solucan gibi yerde kıvrandırıp, yerin dibine gönderdi.ha hata onda hastaydı,yaslanmıstı,sonra oglu tarafından kılıclanmıstı,gözü dönmüş,magma yüzünü eritecekken kacınmak yerine saldırıya devam etmişti.diz çökmüş,çökmeden önce ona dokunamayan akainuya, magmayla kendisini delme sansı vermişti.ama güc farkı işte, diz çöken adamı bile etkisiz kılamamıstı, magmayla amiral,peşindende gitmemişti akainunun wb...sanssızdı yer yarılmıstı,ayagının dibinde akainu kalsaydı ,belkide aman sürünüyor bu zaten demeyip bir tane daha vuracaktı,sonra marineford ikiye ayrılacaktı.ama olmadı işte.e.oda hata yaptı :D

mangaka wbnin görkemli gücünü, herkeze gösterirken iki şey yaptı.bir akainuda; karsısında yonko olsa ve yerde sürünse bile, yenilgiden cekinmeyip devam edicek ve denizci kurumunu ileriye götürecek kararlılık var.

2 wbdeki meyve dünyayı yıkıcak güc, bunuda teache veriyorum,yeni yonko bu dedi. :good:

son olarak; shanks mesela wbden hiç korkmadı,marcoyu tayfaya davet etti,oturdu içti meydan okudu,bisentoyu karsıladı,geminin yarısını bayılttı gitti ;)

yani anlatmak istedigim, dofun gücü amiraller kadar olsa en azından bir yonko karsısında kizaru,aokiji,akainu performansı beklersin veya yonko gücünde olsa wb karsısındaki shanks etkisi beklersin.ama yok korktugu için sınırı belli.luffy o yüzden kk olucak :good:

Evet kafasının yarısını kaybetmiş göğsünü deldirmiş bir taraf varken diğer tarafta ise kapışma sonu 1 çizik bile yok denebilecek birisi varken Wb fanları sonucu belirliyor.
Beyazsakal'ı Teach ve tayfasının öldürdüğü kısmı es geçen Sakazuki fanları da dövüşün öyle bittiğine karar veriyor.

Beyazsakal'ı Teach ve tayfasının öldürdüğü kısmı es geçen Sakazuki fanları da dövüşün öyle bittiğine karar veriyor.
Akainu çukurdan çıkıp kapışma devam etseydi sonucun değişceğini sanmıyorum.

wb akainuyu yenmedi, solucan gibi yerde kıvrandırıp, yerin dibine gönderdi.ha hata onda hastaydı,yaslanmıstı,sonra oglu tarafından kılıclanmıstı,gözü dönmüş,magma yüzünü eritecekken kacınmak yerine saldırıya devam etmişti.diz çökmüş,çkmeden önce ona dokunamayan akainuya magmayla kendisini delme sansı vermişti.ama güc farkı işte diz çöken adamı bile etkisiz kılamamıstı magmayla amiral,peşindende gitmemişti akainunun wb...sansızdı yer yarılmıstı,ayagının dibinde akainu kalsaydı ,belkide aman sürünüyor bu zaten demeyip bir tane daha vuracaktı,sonra marineford ikiye ayrılacaktı.ama olmadı işte.e.oda hata yaptı :D

mangaka wbnin görkemli gücünü, herkeze gösterirken iki şey yaptı.bir akainuda; karsısında yonko olsa ve yerde sürünse bile, yenilgiden cekinmeyip devam edicek ve denizci kurumunu ileriye götürecek kararlılık var.

2 wbdeki meyve dünyayı yıkıcak güc, bunuda teache veriyorum,yeni yonko bu dedi. :good:

son olarak; shanks mesela wbden hiç korkmadı,marcoyu tayfaya davet etti,oturdu içti meydan okudu,bisentoyu karsıladı,geminin yarısını bayılttı gitti ;)

yani anlatmak istedigim, dofun gücü amiraller kadar olsa en azından bir yonko karsısında kizaru,aokiji,akainu performansı beklersin veya yonko gücünde olsa wb karsısındaki shanks etkisi beklersin.ama yok korktugu için sınırı belli.luffy o yüzden kk olucak :good:
Yahu kardeşim ben demiş miyim Wb tam güçteydi zaten diye. İstiyorsa savaşa 2 eli olmadan girmiş olsun. Ben dövüşü kimin kazandığını söylüyorum. Evet hasta olmasa kazanırdı ama hastaydı değiştirebilirmisiniz yada kılıçlanmamış olsa kazanırdı ama ben kılıçlanmamış Wbyi yener demiyorum o dövüşü Akainu kazandı diyorum.

Senin gibi analiz açısından yetenekli birisinin bile H.Haki sahibi birisi için dayak yemekten korkuyor ve sınırı belli demesine şaşırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık