Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei fazla ağır abi kaçar tayfaya.Kendisine çok severim ama takılmalık gelsin.Böyle önemli olaylarda birkaç arc takılsın.Ben Barto'nun katılmasını istiyorum.Tayfanın aranan adamı.Ayrıca baya matrak herif.Herkese senpai diyip durur.Usopp'a bile.:D Ya da bir cüce beklerim.Wicca gelsin güzel olur.Tayfaya renk katacak bir kişi gelsin gelirse.

Jinbei fazla ağır abi kaçar tayfaya.Kendisine çok severim ama takılmalık gelsin.Böyle önemli olaylarda birkaç arc takılsın.Ben Barto'nun katılmasını istiyorum.Tayfanın aranan adamı.Ayrıca baya matrak herif.Herkese senpai diyip durur.Usopp'a bile.:D Ya da bir cüce beklerim.Wicca gelsin güzel olur.Tayfaya renk katacak bir kişi gelsin gelirse.
Oda her türlü absürt sahneler çıkartır Jinbei'den sen rahat ol.:D

Bence tayfanın o laubaliliğinin yanındaki ciddiyet çok komik olur:D.Özellikle Luffy ve Chopper burun ve ağız arasına çubuk sokarkenki yüzünü hayal bile edemiyorum:hhh:

Öte yandan Barto'nun tayfaya gelmesi mümkün değil bana sorarsan.Tayfanın ortak özelliklerinden hiç birine uymuyor herif:D
Luffy önüne gelene tayfaya katıl diyor.Barto'ya katıl der kesin.Barto böyle teklifi geri çevirmez.:D Ben aslında Kinemon'u isterim.Bizimkilere baya bir yakıştı.Momo'yuda alsın yanına katılsın ama zor baya. :D

Özelliklere pek bakmayalım.Luffy Kahverengisakal'a tayfaya katıl demişti.Adam tamam katılıyorum dese ne olacaktı ? Adam kaptan sonuçta.Tayfaya istediğini getirir.Belki Barto bile teklif yapar tayfaya geliyim diye.:ehe: Barto tayfaya Jinbei'den daha çok renk katar.Ciddi bir adamın tayfada olmasını istemem.Robin var zaten.O yeter.:D

gomu gomu no

bence Jinbei tayfasının yanına gidiyor en son kralla konuşurken Bigmom'dan tayfasını balıkadam adasına öfkesini kusmadan kurtarmanın bi yolunu düşündüm gibi bişeyler söylüyodu. Bizim tayfaya katılmadan önce bunu halletmesi lazım çünkü yapılacak işlerim var diyodu sonra luffyle bişeyler daha konuşmuştu ama onu daha sonra flashbackte göstercek heralde

Bence Jinbe tekrardan Balıkadam Adası'na dönüyor. Adamın tayfada samimi olduğu bir tek Luffy var. Doğru düzgün tanışıklığı bile olmayan kişilere öyle hitap etmesi tuhaf.
Bana göre de Jimbei ama gittiği yer Big Mam'ın yanındaki tayfası. Onlara arkadaşlarım diye hitap ediyordur. Luffy'nin big Mam'a savaş açtığını biliyor. Adamlarının Luffy'e saldırmaması için önden gidip, adamlarınla da konuşması gerekir.

Akainu kimki son boss olsun imkansız op evreninde akaiunu yu EZEREK yenecek en az 10 yada 15 adam vardır.
Herneyse ama fuji deseki saka san ben burada perişan haldeyim yetiş :ehe: ah ah ne güzel olurdu.
Yok artık :D Yonkoulardan Shanks hariç diğerlerinin bile alabileceğini muamma olarak görüyorum ben. Teach son 2 senede geliştiyse belki birde o alabilir etti 2. Birde Dragon desek eder 3. Başkada kimse alamaz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık